Світлодіодні LED лампи

В сучасному обладнанні приміщень освітленням використовуються світлодіодні лампи OSRAM. Завдяки своїм функціональним характеристикам вони стали відмінною альтернативою звичайним лампам розжарювання, адже у порівнянні з ними розраховані на тривалий термін експлуатації.

Лампи освітлення LED можна вигідно купити в інтернет-магазині напряму від виробника, що гарантує відмінну якість товару. Серед великого асортименту рішень можна підібрати лампу під потреби. На товар є офіційна гарантія від виробника.

 

Чому варто купити світлодіодні лампи OSRAM

 

  • Низьке енергоспоживання. Світлодіодні лампи OSRAM у порівнянні зі звичайними в 10 разів менше споживають енергоресурсу, що неодмінно позначиться на величині платіжки за комунальні послуги.
  • Термін експлуатації. Завдяки якісним матеріалам, які використовуються під час виготовлення продукції такі лампи виконують свою функцію тривалий час без втрати характеристик.
  • Безпека. До складу пристроїв не входять токсичні компоненти, а під час механічного пошкодження вони не утворюють дрібних гострих уламків.

Варто зазначити, що світлодіодні LED лампи сумісні з димерами, що дає можливість їх інтеграції в систему розумного будинку. Вони відмінно витримують стрибки напруги та не вимогливі до температурних показників.

Світлодіодні пристрої майже не гріються, що важливо для приміщень з великою кількістю ламп.

 

Як підібрати лампи освітлення LED

 

Щоб підібрати лампи освітлення LED для приватного будинку можна зупинити свій вибір на варіанті з теплим білим освітленням зі значенням 2600-3200 К. Для офісів або іншого приміщення можна надати перевагу лампі з природним білим освітленням з параметрами 3700-4200 К. Ці параметри слід врахувати при виборі пристроїв для вітринного освітлення чи точкового джерела світла в кімнатах різного типу. Чим вищий показник, тим холоднішим буде випромінювання, і навпаки. 

Якісні світлодіодні лампи OSRAM можна використовувати з димером, які регулюють потужність та яскравість світіння пристрою або встановити без нього.

Необхідно врахувати і яскравість, силу світового потоку, яка залежить від площі приміщення. Для спальні, вітальні чи кухні достатньо лампи з параметрами 150 лк. У ванну чи дитячу кімнату краще купити лампу з показниками не менш 200 лк. Параметр вираховують, перемножуючи квадрати приміщення на норму випромінювання. 

Також лампи відрізняються за конструкцією. Для декоративної люстри підійде лампа в формі свічі, а для акцентного освітлення краще купити рефлектор.

Показать еще 9 товаров
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 131грн
  • 354грн