Маршрутизатор Google Nest Wi-Fi з додатковою точкою доступу

8 999 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендGoogle КолірБелый Протокол управлінняBluetooth, Wi-Fi

Google Nest Wifi - це оновлена версія потужного компактного роутера, здатного забезпечити ваш будинок якісним покриттям Wi-Fi сигналу. Він підтримує роботу у двох частотних діапазонах 2.4 та 5 ГГц, а також підтримує стандарти зв'язку 802.11a/b/g/n/ac. Nest Wi-Fi може створювати mesh-систему за допомогою додаткових точок доступу. Один роутер покриває площу приблизно 200 квадратних метрів, одна точка збільшує площу ще десь на 150 квадратних метрів. Технології формування променя Beamforming та MU-MIMO 4x4 забезпечують підвищену пропускну здатність, якісніше покриття простору та безконфліктну роботу кількох підключених пристроїв. Модель здатна обробляти до 100 підключених пристроїв та здійснювати одночасну потокову передачу відеоконтенту 4K. Система Google WiFi підтримує можливість масштабування та легко розширюється підключенням додаткових модулів.

Дизайн

Wi-Fi-роутер від компанії Google виконаний у Hi-Tech стилі та представлений в обтічній циліндричній формі. Він має LED-індикацію на лицьовій панелі, що відображає стан роботи пристрою. Підключається аксесуар до мережі електроживлення за допомогою комплектного адаптера. Також є два гігабітні Ethernet-порти для проводового підключення обладнання. Передача сигналу організована за допомогою чотирьох вбудованих антен, дві на кожен діапазон. За обробку всіх процесів у пристрої відповідає 4-ядерний процесор ARM Quad-Core із частотою 1.4 ГГц.

Функціональність та комфорт

Роутер Google Nest Wifi підтримує віддалене керування та налаштування параметрів за допомогою мобільних гаджетів на iOS або Android. Фірмове програмне забезпечення Google Wifi дозволяє також ділитися паролем з гостями, розставляти пріоритети пристроїв у мережі, а також тимчасово відключати інтернет на пристроях дітей на час навчання або сну. Модель забезпечує високий рівень захисту даних, використовуючи сучасний стандарт шифрування WPA3.

Голосовий помічник

У точці доступу Nest Wifi є динамік з Асистентом Google, тому ви можете відтворювати музику, керувати своєю мережею Wi-Fi, знаходити відповіді, керувати підключеними пристроями за допомогою голосу.

Характеристики

 • Wi-Fi роутер
 • Підтримка платформ: iOS, Android
 • Інтерфейс підключення: Wi-Fi, 2 x Ethernet
 • Діапазон частот: 2,4 ГГц/5 ГГц
 • Можливість налаштування через програму / Можливість обробляти кілька потоків відео 4K одночасно

Комплектація

 • Маршрутизатор Nest Wifi – 1шт.
 • Точка доступу Nest Wifi – 1шт.
 • Кабель Ethernet – 1 шт.
 • Адаптери живлення – 2 шт.

Бренд:
Google
Колір:
Белый
Протокол управління:
 • Bluetooth
 • Wi-Fi
5 out of 5
Відгуки
5 star
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Влад
Коментар
В последнее время перешел на хорошую работу, доходы стали больше. Поэтому для себя решил, что лучше купить один качественный товар, чем покупать всякую дребедень. Уже для себя выбрал сайт, на котором можно приобрести нечто оригинальное. Вот для нашего дома заказал маршрутизатор - он имеет необычную форму и функциональности значительно отличается от обычных моделей. Выбором доволен - им удобно управлять.
Александр
Коментар
Дома уже нередко стандартного роутера, который может поддерживать до 16-2=14 Wifi устройств, зачастую маловато. Да и покрытие у него весьма ограниченное. До ванной комнаты и середины приусадебного участка почти не добивает. Маршрутизатор Google Nest Wifi лишен всех этих недостатков, к тому же он поддерживает не только протоколы 802.11a/b/g/n, но и самый современный /ac. Можно увеличить зону покрытия за счет дополнительных точек доступа. К тому же в интернет-магазине цена на него очень привлекательная даже с учетом доставки.