Настінні контролери управління розумним будинком

Зайнявшись організацією керування розумним будинком варто придбати якісні настільні контролери. З їх допомогою можна автоматизувати систему в будь-якому приміщенні, легко керуючи вимикачами, жалюзі та іншим оснащенням. Пристрої зазвичай фіксують у певній точці кімнати.

Придбати настінні контролери управління розумним будинком можна, завітавши на сайт компанії. Все обладнання має спеціальні сертифікати якості, які відповідають міжнародним стандартам. Тому продукція буде тривалий час виконувати свою функцію. Для керування власною мережею можна придбати пульт дистанційного управління Aeotec Wallmote. Також можна скористатись послугою встановлення та налагодження пристроїв. Фахівці сайту допоможуть зробити правильний вибір, орієнтуючись на потреби користувача.


Які бувають настінні контролери управління розумним будинком

Бездротові вимикачі. Це настінні контролери управління розумним будинком, які призначені для керування певним сценарієм. Вони можуть бути на дві, чотири чи вісім кнопок, кожна з яких відповідає за певну роботу.

Пульти управління жестами. Не торкаючись поверхні пристрою можна задати певний сценарій, використовуючи певні жести руками.

Розумний світильник. Для тих, хто надає перевагу дизайнерським речам, саме цей освітлювальний пристрій із вбудованим звуковим сигналом може забезпечити унікальну атмосферу будь-якому приміщенню. Також він може бути використаний у якості нічника.


Якісні настінні контролери: особливості


Більшість настінних контролерів мають ергономічну форму та не потребують особливих знань під час встановлення. Адже пристрої працюють від батарейок, відмінно справляються із поставленими завданнями. Завдяки цьому, можна встановити настінний контролер у зручному місці. Під час розташування не треба шкодити поверхні стін, як би це було при монтажу звичайних дротових конструкцій.

Завдяки мінімалістичному дизайну такі контролери будуть завжди доречними, незалежно від оформлення приміщень. Їх можна встановлювати як у власному будинку, так і в квартирі. Пристрої можуть відрізнятися дизайном, але серед великого асортименту моделей легко підібрати рішення на будь-який смак.


Особливості використання пульта Aeotec Wallmote     


Плануючи встановити пульт дистанційного управління Aeotec Wallmote як основний контролер, можна контролювати роботу всієї мережі, вмикаючи ряд різноманітних пристроїв. Сюди входять:

  • димери;
  • лампи;
  • настінні розетки;
  • елементи освітлення.

Якщо встановити пульт як вторинний пристрій, його додають в мережу. В цьому випадку його завданням буде посилення команд на головний контролер та управління обраними сценаріями.

Завдяки сенсорній системі розпізнавання можна швидко управляти різними процесами. Програмуючи пристрій, можна забезпечити автоматичне функціонування побутової техніки при мінімумі втручання. Пристрої виготовлені в компактному розмірі та мають сучасний дизайн.

БрендFibaro КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
БрендFibaro ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендQubino Країна виробникСловения Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендHeatit ЖивленняБатарейки Кількість каналів4 КолірБелый Країна виробникНорвегия
Товар під замовлення
БрендHeatit ЖивленняБатарейки Кількість каналів8 КолірБелый Країна виробникНорвегия
БрендHeatit ЖивленняБатарейки Кількість каналів2 КолірБелый Країна виробникНорвегия
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняВстроенный аккумулятор КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
БрендAeotec ЖивленняВстроенный аккумулятор КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
БрендHeatit Живлення220В Кількість каналів6 Країна виробникНорвегия Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендNodOn ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникФранция Протокол управлінняZ-Wave
БрендConnectHome ЖивленняБатарейки Кількість каналів8 КолірБелый Країна виробникУкраина
Пульт контролер настінний Z-Wave Plus Remotec - REMEZRC90
Знижка 3%
БрендRemotec ЖивленняВстроенный аккумулятор Кількість каналів8 КолірСеребристый Країна виробникКитай
Показать еще 3 товара
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1476грн
  • 6642грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Цвет