ІЧ управління кондиціонерами

Система розумний будинок дозволяє автоматизувати більшість побутових процесів. Запуск пральної або посудомийної машини, включення кавоварки, перекриття води або підвищення температури в оселі відповідно до заздалегідь прописаних сценаріїв або вручну через смартфон – все можливо. І віддалене управління кондиціонером теж не є чимось, що виходить з ряду геть. Зрештою, все, що вам потрібно – це універсальний контролер й, можливо, розширювач (якщо будинок великий та має багато техніки, що відповідає за контроль над кліматом).

У цьому розділі ми зібрали всі необхідні пристрої для того, щоб дистанційне керування кондиціонером стало частиною вашого повсякденного життя.


Універсальний контролер для віддаленого управління кондиціонером

У розділі можна придбати кілька різновидів інфрачервоних контролерів для віддаленого управління кондиціонером. Пристрої є бездротовими та можуть вважатися універсальними, адже вони підходять для контролю за системами кондиціонування від більшості виробників, які представлені на світовому ринку.

Причому керування дуже добре опрацьоване. Ви зможете контролювати всі параметри роботи обладнання. Інтерфейс програмного забезпечення, що встановлюється на смартфон, планшет або ноутбук, дуже простий та зрозумілий. Завдяки універсальному контролеру для віддаленого управління кондиціонером, ви зможете:

  • налаштувати різні сценарії роботи обладнання залежно від сезону, дня тижня й часу доби;
  • підготувати комфортний мікроклімат до повернення з роботи (власного чи членів сім'ї);
  • економити на рахунках за електроенергію (попереднє включення за 30-60 хвилин до приїзду дозволяє повністю відключати техніку, поки вдома порожньо).

Відмінний варіант для створення комфортної атмосфери у житлі.


Комплектуючі розумного будинку для дистанційного керування кондиціонером

Як вже було сказано, для підключення та налаштування системи віддаленого управління кондиціонером вам знадобиться:

  • додаток на смартфон;
  • універсальний ІЧ контролер;
  • розширювач сигналу (залежно від ситуації).

Щоб підняти рівень комфорту в будинку абсолютно на новий рівень, вам навіть не доведеться встановлювати повноцінну систему розумного будинку. Достатньо перерахованих вище пристроїв та програми, щоб у будинку завжди була максимально зручна температура.

Також у нашому каталозі представлений багатий вибір інших комплектуючих та смарт-пристроїв для монтажу розумного будинку. Є, як дротяні, так і бездротові конструкції на будь-який смак та колір.

БрендNeoSmart Вбудовані датчикиВлажность, Шум, Температура, Углекислый газ Живлення Країна виробникУкраина Протокол управлінняWi-Fi
БрендNeoSmart Живлення220В КолірБелый Країна виробникУкраина Протокол управлінняWi-Fi, ИК
NeoBlaster - універсальний ІЧ контролер керування технікою
Знижка 3%
Країна виробникКитай
БрендRemotec ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникКитай Протокол управлінняZ-Wave
БрендConnectHome Вбудовані датчикиСчетчик электричества Живлення220В КолірБелый Країна виробникУкраина
БрендConnectHome Живлення220В КолірБелый Країна виробникУкраина Протокол управлінняZ-Wave
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1749грн
  • 4999грн
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет