Бездротове обладнання розумного будинку, що працює за допомогою технології Z-Wave, давно є одним з найбільш популярних способів автоматизації житлового або офісного об'єкта. Така система забезпечує безліч переваг, серед яких швидкість реагування підключених пристроїв, високий рівень захищеності мережі, а також гнучкість налаштувань та сумісність з іншими приладами, що використовують ту саму технологію.

У цьому розділі ми зібрали багато варіантів такої продукції, як пульт-брелок для керування розумним будинком із технологією Z-Wave. Компактні та елегантні, ці пристрої дозволяють запускати сценарії та керувати обладнанням, що знаходиться поблизу, парою натискань клавіш.

 

Що таке пульт-брелок для керування розумним будинком

 

Пульт-брелок є мініатюрним пристроєм, що сильно нагадує звичайний брелок від сигналізації авто.  Так само як ви можете віддалено відкрити автомобільний замок або вимкнути сигналізацію машини, ви зможете відчиняти двері з електронними замками, вмикати або вимикати освітлення та опалення. Зверніть увагу, що пульт-брелок має режим економії електроенергії. При тривалому спокої він поринає у сплячий режим. Це дозволяє гарантувати, що живильні елементи пристрою для керування розумним будинком будуть слугувати виключно довго.

 

Переваги брелока для керування розумним будинком

 

Основною перевагою брелока для керування розумним будинком за технологією Z-Wave є оперативність. Звичайно, використання пристрою можливе тільки після ретельного налаштування системи. Натомість надалі ви зможете контролювати все. Крім простоти та зручності в експлуатації, даний пульт-брелок:

  • має мінімальну вагу;
  • відрізняється невеликими габаритами;
  • легко вміщається у кишені штанів або домашнього халата.

Ряд брелоків для керування розумним будинком, представлених у розділі, мають дуже оригінальний дизайн. Наприклад, є пристрої, всі кнопки яких відрізняються формою (хрестик, прямокутник, коло тощо) й виступають над поверхнею корпуса. Таким чином, ви легко зможете визначити яку кнопку натискати навіть у повній темряві, адже всі вони добре помітні просто на дотик.

 

Якісні пульти-брелоки для розумного будинку

 

Всі пропоновані пульти-брелоки для керування розумним будинком мають спільні переваги, незалежно від конструктивних відмінностей:

  • висока якість виготовлення;
  • тривалий термін експлуатації;
  • виключно компактні розміри;
  • простота у використанні;
  • універсальність.

Завдяки цьому ви без проблем підберете потрібний пристрій для вашого розумного будинку.

Зверніть увагу, що наша компанія загалом спеціалізується на обладнанні для бездротових систем розумного будинку. Таким чином, ви зможете придбати не тільки зручні брелоки, але й інші пристрої, що підтримують технології Z-Wave.

У разі потреби, наші співробітники з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання й навіть допоможуть зібрати стартовий комплект приладів.

Спосіб доставлення та оплати обумовлюється в індивідуальному порядку. Пульти-брелоки та інше обладнання для розумного будинку будуть доставлені швидко максимально комфортним для вас способом.

Товар під замовлення
ЖивленняБатарейки Країна виробникРоссия Протокол управлінняZ-Wave
БрендFibaro ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняБатарейки Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 899грн
  • 2399грн
Протокол управления
Цвет