Розумні термостати

Встановивши розумні термостати у будинку можна насолоджуватись автоматичним регулюванням температурного режиму внаслідок його постійного аналізу. Керувати пристроями можна через додаток зі смартфона.

Недорого придбати бездротовий настінний термостат можна на сайті інтернет-магазину, де реалізація ведеться напряму від виробника. Для повноцінної роботи системи також можна придбати:

  • датчик температури;
  • адаптер для термостата;
  • контролер водяного опалення.

Радіаторний та інші види термостатів, представлені на сайті мають офіційну гарантію від виробника.

 

Розумні термостати: їх особливості

 

Серед різновидів пристроїв їх можна розділити на релейні та радіаторні. Релейні розумні термостати для теплої підлоги розташовуються на розподільному колекторі термоелектричного привода та контролюють подачу теплоносія до контуру.

Радіаторні термостати застосовуються для контролю температури радіаторів і живляться від батарейки чи акумулятора. Таким чином не тільки створюються комфортні умови для проживаючих у домі, а й заощаджуються кошти.

 

Адаптер для термостата та датчик температури: їх особливості

 

Встановивши датчик температури пристрій вимірює показники та відображає їх на екрані. Він може працювати в тандемі з радіаторним термостатом для забезпечення комфортної температури. 

Завдяки вбудованому блоку живлення адаптера для термостата сам пристрій може працювати з ним в тандемі. Головною перевагою адаптера є можливість підключення американських термостатів.

 

Де можна встановити радіаторний термостат

 

Встановлення таких пристроїв можливе не тільки в приватному будинку. Бездротовий Z-Wave радіаторний термостат працює через Wi-Fi та допоможе заощадити електроенергію в магазинах, офісах та комерційних приміщеннях. Він стане незамінним помічником всюди, де мешкають діти та літні люди, потребуючі додаткової турботи.

Можна придбати модель з вбудованим датчиком температури та акумулятором. Представлені на сайті моделі суміщаються з різними типами обладнання, а запрограмувавши їх відповідно до власного ритму життя можна повною мірою насолодитись комфортом в приміщеннях та позбавитись великих платіжок за електроенергію.

 

Настінний термостат для фанкойла

 

Управління сервоприводами теплоносія на фанкойлі відбувається за допомогою настінного термостата. Функціонування пристрою можливе з підтримкою Z-Wave та частіше використовується для системи з двома трубами. 

Пристрій зчитує температуру повітря в приміщенні та в автоматичному режимі контролює швидкість вентилятора спираючись на різницю показників. Дані можна зчитувати з дисплея.

 

Контролер водяного опалення: його функції

 

Для автоматичного підтримання мікроклімату в кожній кімнаті встановлюється контролер водяного опалення. Він є найважливішим елементом автоматичної системи та її «мозком». Завдяки вбудованому чіпу зручно керувати кліматом зі смартфона. Можна вибрати контролер, який підключається до радіаторів та теплої підлоги одночасно або надати перевагу моделі, яка керує водяним опаленням. 

Крім того, багатофункціональний пристрій може керувати бойлером чи насосом.

БрендNeoSmart Живлення220В Країна виробникУкраина
БрендNeoSmart Живлення220В Країна виробникУкраина
Товар під замовлення
БрендGoogle Вбудовані датчикиТемпература, Движение, Влажность Живлення24В КолірМеталлик Країна виробникСША
Товар під замовлення
БрендGoogle Вбудовані датчикиТемпература, Движение, Влажность Живлення220В Країна виробникСША Протокол управлінняWi-Fi
БрендHeatit Вбудовані датчикиВлажность, Температура, Освещенность, Движение ЖивленняБатарея АА КолірЧерный Країна виробникНорвегия
БрендEcobee КолірЧерный Країна виробникТайвань Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендHeatit Живлення220В Кількість каналів9 Країна виробникНорвегия Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендGoogle Живлення220В Країна виробникСША Протокол управлінняWi-Fi
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендEurotronic Вбудовані датчикиТемпература ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникГермания
БрендQubino Живлення220В Країна виробникСловения Протокол управлінняZ-Wave
Показать еще 12 товаров
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 738грн
  • 12499грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет