Термоелектричні приводи

Клімат в Україні передбачає яскраво виражену сезонність. Влітку не обійтися без систем кондиціювання, зате взимку неможливо прожити без опалення. Смарт пристрої для віддаленого керування кондиціонерами ви зможете знайти в окремому розділі нашого каталогу. А ця група присвячена обладнанню, яке є незамінним для найбільш популярного типу опалення – водяного. Термоелектричний привід є пристроєм, який стане в пригоді для роботи з теплою підлогою, радіатором, фанкойлом або конвектором. Він відповідає за плавне перекриття потоку гарячої води на окремі напрямки або безпосередньо на радіатор опалення. Сервопривід Danfoss спрацьовує максимально плавно, завдяки чому виключаються пошкодження системи через гідроудар.

Придбати термоелектричні датчики, сервоприводи та інші пристрої для віддаленого та/або автоматичного керування системою водяного опалення можна поштучно або оптовою партією.


Сервопривід Danfoss для системи розумного будинку

Щоб можна було керувати опалювальною системою, де джерелом тепла є вода, віддалено, використовуйте сервопривід Danfoss. Будучи підключеним до контролера системи розумного будинку, пристрій можна буде активувати з планшета, смартфона або ноутбука. Контроль буде повним, навіть якщо ви перебуваєте в іншій країні.

Зверніть увагу, що використання термоелектричних приводів та датчиків не обов'язково має відбуватися в режимі ручного керування. Достатньо прописати кілька сценаріїв, щоб розумний будинок автоматично керував сервоприводами вашої системи опалення.


Якісні термоелектричні датчики для системи водяного опалення

Зверніть увагу, що в залежності від моделі терморегулятор може мати один із двох видів стану при відключенні живлення:

  • НВ (Нормально відкрите положення приводу), цей вид відкриватиме клапан за відсутності живлення;
  • НЗ (Нормально закрите положення приводу), цей тип автоматично закриє клапан за відсутності живлення.

Термоелектричні приводи Danfoss живляться від 220 В або 24 В. Сервопривід TWA-K призначений для встановлення на клапан з різьбленням М30Х1.5, а термоелектричний привід TWA-A на фірмові клапани Danfoss RA, RAV8 та VMT. Якщо у вас залишилися питання щодо сумісності пропонованого обладнання з іншими елементами системи водяного опалення, зв'яжіться з нашими співробітниками для отримання кваліфікованої консультації.

Використовуйте обладнання Danfoss, щоб забезпечити комфортну температуру в житлі при зниженні сум у комунальних платіжках.

БрендDanfoss Живлення220В Країна виробникДания Тип запірного клапанаНормально открытый (NO) Тип клапанаRA
Товар під замовлення
БрендSalus Живлення24В Країна виробникПольша Протокол управлінняНет Тип запірного клапанаНормально закрытый (NC)
Товар під замовлення
БрендSalus Живлення220В Країна виробникПольша Протокол управлінняНет Тип запірного клапанаНормально закрытый (NC)
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 803.7грн
  • 1026грн
Протокол управления