Комплектуючі до замків

Хоча автоматизація різних побутових процесів стає все більш популярною, вартість встановлення повноцінної системи залишається досить дорогою для переважної частини населення. Однак це не означає, що новітні технології абсолютно не доступні. Адже користуватися перевагами такої системи можна й частинами. Наприклад, достатньо придбати необхідні складники до розумних замків, щоб вивести комфорт та безпеку житла на новий рівень. І для цього вам не потрібно установка повного переліку датчиків та іншого, достатньо підібрати циліндри, серцевини та модулі управління (останнє теж не обов'язково, якщо ви не плануєте відчиняти та зачиняти двері з великої відстані), щоб забезпечити свій будинок смарт замком останнього покоління.

Ми розповімо, що знадобиться для встановлення розумного дверного замка.

Циліндри та серцевини смарт замків

Оскільки розумні замки мають між собою багато відмінностей залежно від моделі, вони відрізняються безліччю параметрів. Наприклад, за способом:

  • встановлення (врізний, навісний чи накладний);
  • відкриття (ключ, код, додаток смартфона, ключ-карта, брелок, відбиток пальця);
  • живлення (дротовий або бездротовий);
  • підключення (Wi-Fi, Z-Wave, ZigBee, Bluetooth).

Розглянемо електромеханічний замок Danalock. Цей пристрій найпростіше використовувати, оскільки крім заміни серцевини вам не потрібно нічого іншого. При цьому смарт-замок може керуватися за допомогою технологій Z-Wave, ZigBee або безпосередньо через Bluetooth.

За допомогою вашого смартфона ви зможете керувати подібним розумним дверним замком у радіусі 10 метрів. Цього більш ніж достатньо для будинку чи квартири. Однак на цьому переваги не закінчуються. Додайте до складників для розумного замку не тільки циліндри, але й модуль управління, щоб отримати більше.

Модулі керування для віддаленого контролю

Майже всі смарт замки підходять для віддаленого керування. Й не йдеться про кількість метрів. Завдяки новітнім технологіям та виходу в мережу достатньо додати такий пристрій, як модуль управління, щоб контролювати ситуацію, перебуваючи в іншому місті або навіть в іншій країні. Тим більше, що придбати серцевину з циліндрами, сам Danalock та модуль керування Danabridge у комплекті можна дешевше, ніж збирати всі ці складники поштучно.

Цей модуль підтримує такі протоколи керування, як Wi-Fi та Bluetooth. Сам він дуже компактний та непомітний. Крім можливості віддаленого керування розумним замком, Danabridge добрий тим, що дозволяє вести журнал. У ньому зберігається статистика, пов'язана з часом відкриття та закриття дверей, а також користувачами, які використовували ключі для входу.

Комплект із серцевини, замка та модуля може використовуватись окремо, або бути повністю інтегрованим у систему розумний будинок.

І це лише складові до розумного замку Danalock та модуля управління Danabridge. На вітчизняному ринку можна знайти й складніші електронні смарт замки, що забезпечують багатший функціонал. Однак для автоматизації дверної групи цілком вистачить замка, циліндра та модуля.

Товар під замовлення
БрендMC Країна виробникШвейцария
Товар під замовлення
БрендKaba Країна виробникАвстрия
Товар під замовлення
БрендGerda Країна виробникПольша
БрендDanalock Живлення220В КолірБелый Країна виробникДания Протокол управлінняBluetooth, Wi-Fi
БрендDanalock Живлення12-24В КолірЧерный Країна виробникДания Протокол управлінняBluetooth
БрендSALTO Systems Країна виробникИспания
БрендSALTO Systems Країна виробникИспания
Товар під замовлення
БрендDanalock Країна виробникДания
БрендSALTO Systems Країна виробникИспания
БрендDanalock довжина серцевини40 мм Країна виробникДания
АртикулDCE34530NID5 БрендSALTO Systems Країна виробникИспания
БрендTTLOCK Живлення Країна виробникКитай Протокол управлінняWi-Fi
Показать еще 4 товара
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1199грн
  • 5999грн
Протокол управления
Цвет