Регульований циліндр M & C Color для Danalock v3

2 542 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендMC Країна виробникШвейцария

Щоб встановити розумний замок Danalock, вам не потрібно змінювати існуючі замки, передні або задні накладки, необхідно тільки замінити наявний циліндр на циліндр, який адаптований під установку замку Danalock.

Інтелектуальний замок Danalock V3 встановлюється на внутрішній стороні дверей на кріплення з циліндром, який адаптований для легкої установки замку Danalock. У центрі замку Danalock V3 розташований адаптер, який кріпиться безпосередньо на циліндр, що забезпечує стабільне і надійне з'єднання між циліндром і замком.

Регульований циліндр M & C для Danalock

За допомогою регульованого циліндра ви можете легко встановити замок Danalock на ваші двері, не знаючи її товщини. Довжину циліндра можна регулювати за допомогою відповідних проставок, щоб циліндр підлаштовувався під товщину ваших дверей, при цьому доступні наступні варіанти довжини:

Внутрішнє відстань A: 35 мм

Зовнішнє відстань B: 32 мм, 37 мм, 42 мм, 47 мм

Циліндр має діапазон довжини від мінімальної довжини 67 мм до максимальної довжини 82 мм.

Особливості універсального циліндра Danalock:

 • Простота установки завдяки розширює циліндру зовні циліндра.
 • Захист від ударів.
 • 3 ключа

Комплектація

 1. Внутрішня частина циліндра з задньою частиною для Danalock V3.
 2. Зовнішня частина циліндра з замковою щілиною.
 3. Кулачок циліндра із захисним кожухом (забарвлений в червоний колір), який не можна знімати до тих пір, поки циліндр НЕ буде відрегульований на потрібну довжину.
 4. Короткий місток (за замовчуванням). Закріплений трьома гвинтами, два - в частині внутрішнього циліндра, і один - в частині зовнішнього циліндра.
 5. Довгий міст. Також кріпиться трьома гвинтами.
 6. Проставки для циліндра: 2 проставки розміром 5 мм і золота кругла деталь; 1 × 10 мм проставка і золота кругла деталь.
 7. Довгий гвинт для кріплення циліндра в двері.
 8. монтажна пластина
 9. Гвинти: Три гвинта для монтажної пластини і задній панелі Danalock V3; три гвинта для проставок.
 10. 3 ключа.
 11. Карта безпеки, яка може бути використана для створення додаткового ключа.
Бренд:
MC
Країна виробник:
Швейцария
5 out of 5
Відгуки
5 star
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Сергей
Коментар
Не в первый раз покупаю у вас товары для умного дома. Обратившись раз, становишься постоянным покупателем. В первую очередь нравится высокое качество реализуемых изделий и специализация магазина по продаже редких товаров. Регулируемый цилиндр не стал исключением из общей практики и отлично себя зарекомендовал. Установил сам, без проблем, доставили как всегда быстро.
Сергей
Коментар
Три месяца назад установил этот цилиндр для умного замка. Срабатывает хорошо, не клинит. В комплекте было три ключа, четвёртый сделал с помощью карты, которая шла с цилиндром. Смог подогнать под толщину двери с помощью проставок. Стоит цилиндр не очень дёшево, но качество на уровне, хватит на всю жизнь. Сам замок брал тут, подошли друг к другу просто идеально.