Смарт світильники Nanoleaf

Доповнити сучасний інтер'єр інноваційними технологіями просто, використовуючи розумні системи освітлення, серед яких велику популярність мають світлодіодні смарт світильники NANOLEAF. Вони не тільки забезпечують освітлення, орієнтуючись на запрограмований сценарій, а й стануть родзинкою будь-якого інтер'єру.

На сайті інтернет-магазину можна вигідно придбати розумні світильники напряму від виробника за приємною вартістю. Всі лед пристрої виготовлені з якісних матеріалів та розраховані на довготривале використання. Серед асортименту варіантів можна підібрати рішення, за допомогою якого можна створити свій власний проєкт. Весь товар має сертифікати.

 

Розумні світлодіодні світильники NANOLEAF: унікальний дизайн вашого дому

 

Для створення неповторного дизайну в інтер'єрі можна сміливо використовувати розумні світлодіодні світильники NANOLEAF. Вони являють собою модульні елементи, які можна фіксувати на горизонтальні та вертикальні поверхні без допомоги фахівців. Тепер створити унікальний світловий дизайн стало ще простіше. Можна придбати комплект, який складається з певної кількості елементів. За необхідності їх можна докупляти окремо, щоб точно відтворити задумане геометричну фігуру на стелі чи стіні. Завдяки конструктивним особливостям можна створити неповторну інсталяцію та насолоджуватись освітленням, встановлюючи певний режим.

 

Чому варто купити смарт світильники

 

Сучасні смарт світильники мають функцію, яка дозволяє керувати системою голосом. До того ж будь-який пристрій можна підключити до системи Homekit, що дозволяє управляти композицією через смартфон, створюючи різні сцени за власним бажанням. 

Встановлена композиція не буде споживати багато електроенергії, тому на величину платіжки не вплине. Для створення унікальної атмосфери, яку можна задіяти, влаштувавши дома вечірку, панелі можна підключити до мультимедійної системи. Світильники будуть реагувати на музику та створювати з нею єдиний тандем.

 

Розумні системи освітлення: особливості лед технології

 

Представлені на сайті розумні системи освітлення працюють за інноваційною лед технологією, що дозволяє пристроям заощаджувати електроенергію та тривалий час працювати без навантаження. 

Варто зазначити, що пристрої розраховані на роботу всередині приміщення. Створюючи сценарій за власною потребою, можна запрограмувати будь-яку інтенсивність освітлення та колірну гаму. Розширювати інсталяцію можна до 30 елементів. Керування відбувається через пульт дистанційного управління, смартфон чи простим дотиком до поверхні світильників.

 

БрендNanoleaf Живлення220В Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Bluetooth
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей9 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей7 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Bluetooth
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей13 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей15 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей9 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей9 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей15 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей10 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
Товар під замовлення
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей4 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
Показать еще 12 товаров
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 299грн
  • 14999грн
Протокол управления
Цвет