Розумні датчики освітленості

Освітлення відіграє важливу роль у нашому житті. Сьогодні за допомогою світла не тільки забезпечується комфорт у темну пору доби. Освітлювальні прилади давно стали частиною інтер'єру, а також інструментом для розставляння акцентів та зонування простору. Тому такий предмет, як датчик освітленості, буде по-справжньому корисний у будь-якому житлі, оснащеному системою автоматизації побутових процесів. Причому датчик освітлення стане у нагоді навіть там, де інші елементи системи розумний будинок не були задіяні.

У даному розділі ви знайдете кілька варіантів сучасних датчиків освітлення, які мають розширений функціонал та здатні працювати без проводів. Всі вони можуть бути замовлені оптом чи поштучно.

 

Сучасний розумний датчик освітленості

 

Говорячи про датчики освітленості, варто врахувати, що більшість сучасних ламп для розумного будинку є світлодіодними та, що важливо, димуються. Тому пристрій, здатний регулювати кількість світла у приміщенні, буде виключно корисним. Причому незалежно від цільового призначення кімнати.

Достатньо зв'язати датчик освітлення з конкретним джерелом світла, одним або декількома, щоб у вас з'явилася можливість вмикати та вимикати лампи автоматично. Також подібний розумний датчик здатний запускати заздалегідь прописані сценарії.

 

Багатофункціональні розумні датчики освітлення

 

Пропонований датчик освітлення є не тільки розумним, а й багатофункціональним. Він поєднує у собі кілька призначень. За допомогою датчиків освітленості з нашого каталогу ви також зможете виміряти температуру навколишнього середовища, виявити рух у приміщенні (за допомогою пасивного інфракарного сенсора). Деякі моделі можуть виступати як геркон, що дозволяє виявити відкриття вікон або дверей.

Вироби має великий потенціал. У правильно налаштованій системі розумний будинок, датчик освітленості здатний використовуватись:

  • як елемент охоронної сигналізації;
  • для активації різних сценаріїв, що автоматично запускаються при певній кількості світла;
  • в якості активатора систем кліматичного контролю (кондиціонерів, батарей опалення).

І все це за допомогою компактного та дуже симпатичного датчика освітлення.

 

Датчики освітлення для житлових та технічних приміщень

 

Застосування такого пристрою як датчик освітленості буде виправдано не тільки в житлових приміщеннях, але й в кімнатах, що мають технічне призначення. Для останніх важливість приладу буде навіть вищою. Зрештою, неважко помітити, що ви забули вимкнути світло в якомусь приміщенні будинку чи квартири. Сходовий майданчик, комора чи гараж – зовсім інша справа. Пропоновані датчики допоможуть зробити увімкнення та вимкнення світла автоматичним. Вбудований у розумний датчик освітлення інфрачервоний сенсор засікає рух – і світло вмикається. Якщо активності немає, через заданий період часу освітлення відключиться саме собою. Таким чином, ви заощаджуєте гроші та не ризикуєте натрапити на щось у темряві, поки йдете до вимикача.

Щоб замовити датчики світла, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Доставлення здійснюється у всі доступні регіони України. Будемо раді надати консультації з питань, пов'язаних із обладнанням для розумного будинку.

Заощаджуйте електрику та не відмовляйте собі в комфорті. Замовляйте датчики освітлення за найкращими цінами.

БрендFibaro Вбудовані датчикиТемпература, Освещенность, Движение ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникПольша
Товар під замовлення
БрендPhilio Вбудовані датчикиДвижение, Освещенность, Открытия окна/двери, Температура ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникТайвань
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1999грн
  • 2634.15грн
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет