Адаптери для розумного будинку

Замість контролерів можна використовувати адаптери для розумного будинку, але на відміну від центру управління, необхідно забезпечити пристрій живленням та програмним забезпеченням. USB-адаптери дозволяють керувати приладами та створювати сценарії.

В інтернет-магазині можна придбати якісні адаптери за доступною вартістю напряму від виробника. Z-Wave випускає ZigBee USB stick для RaspberryPi, яка є ідеальним рішенням для розробників. Вся продукція сертифікована та має офіційну гарантію, тому буде тривалий час виконувати свої функції. Використовуючи якісне обладнання можна швидко налаштувати систему та насолодитись її перевагами.

 

Адаптери для розумного будинку: як підібрати

 

Зазвичай, USB-адаптери для розумного будинку схожі на звичайну флешку, Але на відміну від неї у своїй конструкції мають вбудований чіп, за допомогою якого можна приймати та подавати сигнали. Прилад можна встановити в роз'єм ПК.

Плати розширення встановлюються на системну плату ПК, що надає більше можливостей для керування приладами, дозволяючи створювати власні сценарії. Керування пристроями відбувається в дистанційному форматі із будь-якого гаджета.

 

USB-адаптери: правила налаштування

 

Варто зазначити, що USB-адаптери не потребують наявності окремої розетки. Щоб пристрій запрацював, достатньо встановити його в роз'єм домашнього персонального комп'ютера чи ноутбука. 

Якщо мова йде про плати розширення RaspberryPi, їх установка відбувається в міні-комп'ютер. 

Таким чином, не витрачаючи великих коштів можна придбати адаптер, який трансформує ноутбук або ПК в повноцінний контролер розумного будинку, що дозволить автоматизувати приміщення та керувати пристроями, не встановлюючи окремого контролеру.

 

Рішення для розробників: Z-Wave ZigBee USB stick для RaspberryPi

 

Для зв'язку з приладами, працюючими по  протоколу ZigBee (Z-Wave) роботу можна налаштувати, використовуючи ZigBee USB stick для RaspberryPi. Це відмінне рішення для розробників, оскільки надається можливість створювати власні сценарії, які точно відповідають індивідуальним потребам. До плати можливе підключення додаткових модулів.

Під час підключення до комп'ютера плата відображається як послідовний порт. Керувати приладами можна, користуючись готовими плагінами чи мовами програмування.

БрендAeotec Живлення КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Країна виробникГермания Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендPopp Країна виробникГермания Протокол управлінняZigBee
БрендZ-Wave.Me Країна виробникГермания Протокол управлінняZ-Wave
Живлення Країна виробникРоссия
Товар під замовлення
Живлення12В Країна виробникРоссия Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
Живлення12В Країна виробникРоссия Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендPopp Країна виробникГермания Протокол управлінняZigBee
Країна виробникГермания
Товар під замовлення
БрендAeotec Країна виробникСША
БрендMi Casa Verde Країна виробникСША
АртикулZW010 БрендAeotec Країна виробникСША
Показать еще 1 товар
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 820грн
  • 4182грн
Протокол управления
Цвет