Мережеві плеєри з підсилювачем

Ще недавно меломанам доводилося облаштовувати складну систему з пристроїв і кабелів для того, щоб насолоджуватися музикою в будь-якій точці свого будинку. Сьогодні це питання легко вирішується інтеграцією систем мультирум у розумний будинок. Наша компанія пропонує не просто мережеві плеєри та підсилювачі, а комплексний підхід, який дозволить ваше життя звучати яскравіше.

Переваги системи мультирум для розумного будинку

Функціонально система мультирум є мережею пристроїв, зокрема, колонок, мережевих плеєрів, AV-ресиверів і підсилювачів, які дозволяють відтворювати музику з центрального пристрою (планшета або смартфона) в будь-якому куточку будинку.

Безперечною перевагою системи мультирум є те, що вона бездротова, тому мережеві плеєри, колонки та підсилювачі можуть перебувати в будь-якому місці. Управління відтворенням здійснюється через зручну функціональну програму.

Мультирум — модульна система розумного будинку, яку можна розвивати у своєму темпі. Такі багатокімнатні мережі підбираються під виділений бюджет та надалі розширюються з урахуванням потреб. При цьому додаткові пристрої так само керуватимуться одним додатком.

Бувши інтегрованою в систему розумного будинку, мережа може включати вже чинні прилади, наприклад домашню стереосистему, ресивер або мережевий плеєр з підсилювачем.

Мультирум багатоканальна і дає можливість відтворювати різноманітну музику в кімнатах. Крім того, ви можете створювати актуальні зони відтворення та «вивантажувати» їх у систему розумного будинку.

Переваги покупки мережевих плеєрів та підсилювачів у Neosmart

Наша компанія не просто пропонує окремі пристрої, які можна включити до системи розумного будинку, а комплексний підхід до вирішення того чи іншого завдання. Це може бути організація сонцезахисту, освітлення чи відтворення музики.

Наші співробітники допоможуть підібрати мережеві плеєри та підсилювачі необхідної потужності з урахуванням площі, конфігурації приміщень та функціоналу.

Більшість пристроїв для розумного будинку прості в установці та мобільні, що дає можливість їх монтажу на будь-якому етапі ремонту. Крім того, ви завжди зможете їх перемістити.

Всі товари, представлені в каталозі, є оригінальною та сертифікованою продукцією, що підтверджується документально. Плеєри, підсилювачі та системи мультирум поставляються з гарантією та експлуатаційними документами. У нашому каталозі представлені пристрої таких брендів, як iEast та Yamaha, які є лідерами ринку, давно здобули визнання та численні позитивні відгуки.

Перед відправкою замовлення надійно упаковуються, що унеможливлює пошкодження при транспортуванні.

Товар під замовлення
БрендiEast Живлення32В Кількість каналів2 КолірЧерный Країна виробникКитай
БрендiEast Живлення24В Кількість каналів2 КолірЧерный Країна виробникКитай
Товар під замовлення
БрендYAMAHA Живлення220В КолірЧерный Країна виробникЯпония Протокол управлінняBluetooth, USB, Wi-Fi, LAN
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 6799грн
  • 19475грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Цвет