Електроприводи повітряних заслінок Belimo

В системах кондиціонування та вентиляції застосовуються повітряні заслонки з електроприводом. Вони мають прямокутну чи круглу форму та призначені для роботи в широкому температурному діапазоні. Для їх коректної роботи використовується привід «Белімо». Його встановлюють на вал заслінки для керування повітряними потоками.

Якісний та надійний електропривід повітряної заслонки BELIMO можна замовити на сайті компанії напряму від виробника. Це ефективні та надійні в роботі пристрої, які мають гарантію та супутню документацію, що свідчить про їх відповідність міжнародним стандартам якості. Електроприводи від швейцарського виробника відрізняються простотою конструкції та не потребують особливого технічного обслуговування.

 

Повітряна заслінка з електроприводом: особливості функціонування

 

Типова повітряна заслінка з електроприводом працює за типом зворотного клапану, який запобігає пересування повітряної маси у зворотньому напрямку. Дросельні заслінки з електроприводом стануть ідеальним рішенням для великих вентиляційних мереж, які забезпечують значні об'єми повітрообміну. 

Повітряні заслінки встановлюються до вентиляційного патрубка в горизонтальному положенні.

 

Електропривід повітряної заслонки BELIMO: який обрати

 

Плануючи придбати електропривід повітряної заслонки BELIMO в першу чергу варто визначитися з напругою живлення. Існують моделі на 220 В та 24 В. Окрім того, електропривід обирають, враховуючи габарити та потужність, орієнтуються на площу заслінок.

Варто зазначити, що для керування повітряними заслонками площею до двох квадратних метрів ідеальним рішенням стане електропривід із вбудованою поворотною пружиною. Такі приводи функціонують за принципом відкриття та закриття при робочій напрузі у 230 В. Фіксуються приводи на вал заслінки за допомогою універсального хомута, який оснащений спеціальним фіксуючим елементом.

 

Привід «Белімо»: якісне та ефективне обладнання

 

Якісні приводи «Белімо» надійно захищені від перегрузки та не потребують особливих умов експлуатації. Вони зупиняються в автоматичному режимі при досягненні кінцевого положення.

В разі необхідності заслінку можна повернути вручну, озброївшись шестигранним ключем. Це надійні та ефективні пристрої, які забезпечать безперебійне функціонування систем кондиціонування та вентиляції на будь-якому об'єкті. А замовити якісне обладнання варто на сайті та пересвідчитись в його відмінних експлуатаційних характеристиках.

 

Для якого обладнання використовують привід Belimo?

 

Компанія є лідером на ринку виробництва електроприводів для запірної арматури. Основне призначення приводів - це керування повітряними заслінками, 2-х і 3-х ходовими клапанами з фланцевим з'єднанням, кульовими кранами.

Існує три види управління:

  • Відкрито/закрито
  • Імпульсний
  • Аналоговий 0-10

Всі пристрої мають захист від перевантаження та автоматично відключаються при досягненні кінцевих положень. Також обладнання може мати живлення 24 або 220В.

 

Заслінка повітряна з електроприводом belimo

 

Залежно від площі заслінки необхідно підбирати привід, що радить. Максимальна площа запірного механізму може досягати 8 м2. Також при виборі білим потрібно звернути увагу на крутний момент і напруга.

 

Привід повітряної заслінки belimo у системі розумного будинку

 

Обладнання служить для автоматизації вентиляції та кондиціювання у побутових та житлових приміщеннях. Пристрій може бути оснащений пружиною, яка при відключенні живлення повертає заслінку в первинне положення.

Система розумного будинку дозволяє налаштувати автоматичне очищення повітря за рівнем вуглекислого газу (СО2), а також керувати заслінками віддалено зі смартфона. Датчики затоплення в парі з моторизованими кульовими кранами білим чином убезпечать будинок від потопу.

Електропривод кріпиться на вал заслінки спеціальним хомутом, що йде в комплекті, а також має захист від прокручування корпусу.

Товар під замовлення
БрендBelimo Живлення220В Країна виробникШвейцария
Товар під замовлення
БрендBelimo Живлення220В Країна виробникШвейцария
Товар під замовлення
БрендBelimo Живлення220В Країна виробникШвейцария
Товар під замовлення
БрендBelimo Живлення24В Країна виробникШвейцария
Товар під замовлення
БрендBelimo Живлення24В Країна виробникШвейцария
Товар під замовлення
БрендBelimo Живлення24В Країна виробникШвейцария
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 3321грн
  • 5084грн