Автоматизуававши рутинні процеси, можна зробити своє життя набагато комфортнішим, керуючи пристроями дистанційно. Багатофункціональний Z-Wave пристрій дозволяє контролювати роботу приладів, датчиків та термостатів.

На сайті інтернет-магазину представлені адаптери для розробників розумного будинку по вигідній вартості напряму від виробників. Вся представлена продукція відповідає міжнародним стандартам якості та має офіційну гарантію. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати правильне рішення та розв'яжуть питання будь-якої складності.

 

Які існують адаптери для розробників розумного будинку

 

Щоб створити власний сценарій, який би точно відповідав вимогам клієнта, для розробників розумного будинку існують спеціальні адаптери. Вони встановлюються в одноплатний комп'ютер. 

Для керування приладами використовується плата Z-Uno, яка вважається ідеальним рішенням для створення DIY-сценаріїв і працює по радіоканалу Z-Wave. Навіть найпростіші побутові прилади можна під'єднати до мережі та керувати ними. 

Завдяки підтримці стандарту Z-Wave Plus є можливість збільшення швидкості передачі даних та дальності покриття. 

Головним завданням багатоканального пристрою Z-Uno Shield є допомога розробникам. Його унікальна конституція дозволяє швидко зібрати пристрій з певним набором функцій. Програмування плати відбувається за допомогою графічного конструктора. Поставляється обладнання в герметичному корпусі, а для легкого підключення має клемну колодку.

 

Багатофункціональний пристрій Z-Wave: особливості

 

Використовуючи багатофункціональний пристрій Z-Wave Z-Uno Shield, можна запрограмувати його на керування датчиками вологості, температури чи сухих контактів. Також з його допомогою можна контролювати прохідні вимикачі або керувати освітленням. Таким чином, можна суттєво заощадити, вмикаючи прилади за потреби. Інтелектуальна система автоматично працює згідно з створеними сценаріями.

Використовуючи плату, можна керувати рядом периферійних пристроїв, керуючись власною логікою та бажанням. При цьому, для установки не обов'язкове досконале вивчення протоколу. 

Скориставшись пропозицією сайту, можна розраховувати на технічну підтримку спеціалістів, які допоможуть підібрати модель, виходячи з індивідуальних запитів.

Плата Z-Uno Z-Wave для Arduino - ZMEEZUNO
Знижка 11%
Живлення Країна виробникРоссия
Товар під замовлення
Живлення12В Країна виробникРоссия Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
Живлення12В Країна виробникРоссия Протокол управлінняZ-Wave
Фільтри товарів
Цена

грн  –  грн

  • 2499грн
  • 4182грн
Протокол управления