Розширювачі Z-Wave та ZigBee мережі

У випадку слабкого сигналу можна використовувати розширювачі мережі, які є невід'ємною частиною розумного будинку. Вони забезпечують стабільне покриття на великій відстані у разі, коли контролюючий пристрій розташований далеко від допоміжних гаджетів. Вони прості в експлуатації. Під час встановлення не потребують особливих навиків.

Розширювач Z-Wave мережі Heatit та інші пристрої допоміжної ланки можна придбати на сайті компанії за вигідною ціною напряму від виробника. Вся продукція має сертифікати, що забезпечує тривалий термін їх роботи та відмінне виконання функцій. Також на сайті представлені розширювачі мережі Aeotec зі спеціальним антенним підсилювачем, що розширює можливості пристрою. На весь товар є офіційна гарантія від виробника, а фахівці допоможуть підібрати модель та проконсультуватися щодо її встановлення.

 

Розширювачі мережі Aeotec: особливості

 

Використовуючи розширювачі мережі Aeotec можна забезпечити покриття більшій площі та з легкістю обійти різноманітні перешкоди. Характерною особливістю приладів є відсутність дротів, що забезпечує їх повноцінне функціонування навіть без електрики. Таким чином, встановити розширювачі можна не завдаючи шкоди поверхні стін. Компактні пристрої будуть гарно виглядати навіть в сучасному інтер'єрі з дорогим ремонтом, а при встановленні не треба ховати дроти, пошкоджуючи стіни. 

Розширювачі мережі відмінно справляються із підсиленням сигналу в слабких місцях будинку, де пробитися мережі через товсті бетонні чи цегляні стіни важко. Після встановлення у певному місці проводиться налаштування пристрою та запуск ретранслятора. 

Характерною перевагою розширювачів мережі є їх універсальна сумісність, адже невеликі помічники мають можливість покращувати сигнали навіть старих пристроїв.

 

Потужний розширювач  Z-Wave мережі Heatit

 

Маючи пару адаптерів живлення USB розширювач Z-Wave мережі Heatit надає можливість заряджати зразу два пристрої, виконуючи пару функцій. Таке обладнання відмінно виконує своє основне завдання підсилення сигналу з нестабільним бездротовим з'єднанням.

Варто відзначити автономність такого розширювача, який може працювати кілька годин поспіль без допоміжного джерела живлення завдяки наявності резервних акумуляторних батарей. Таким чином відбувається підтримка мережі на випадок збою живлення. З його допомогою можна забезпечити повноцінне функціонування будь-яким датчикам та детекторам. 

Встановлення обладнання відбувається методом синхронізації з розеткою, з чим впорається будь-яка людина з мінімальними знаннями мережі живлення. 

Якщо в системі підвищений рівень автоматизації, варто придбати розширювач Z-Wave мережі Heatit для забезпечення максимально стабільної їх роботи. Його можна встановлювати як в приватному будинку, так і на об'єктах комерційної нерухомості, полегшуючи контроль над системою. Надавши перевагу продукції від виробника, можна не тільки заощадити, а й придбати надійну продукцію, яка повністю виправдає очікування.

БрендAeotec Живлення220В КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
БрендAeotec Живлення220В КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендHeatit Живлення220В КолірБелый Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
АртикулZG001 БрендAeotec Живлення220В КолірБелый Країна виробникСША
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1640грн
  • 2501грн
Протокол управления
Цвет