Розумні світильники Nanoleaf Canvas

Встановивши розумні системи освітлення можна перетворити власну оселю на витвір мистецтва. Такі освітлювальні пристрої можуть грати роль як в активному стані, так і бути родзинкою приміщення у вимкненому. Безліч переваг робить їх популярними та затребуваними.

В інтернет-магазині можна вигідно купити розумні світлодіодні світильники NANOLEAF CANVAS, які реалізуються від виробника та мають сертифікати якості. Пристрій інтегрується в систему Apple HomeKit та стає частиною мультимедійних пристроїв. Можна придбати набори з мобільних елементів, які потім за бажанням доповнювати додатковими панелями, формуючи оригінальні композиції.

 

Розумні системи освітлення NANOLEAF CANVAS: функціональні особливості

 

Завдяки розумній системі освітлення NANOLEAF CANVAS стіну або стелю можна перетворити на творче полотно, роботою якого можна управляти зі смартфона, дистанційного пульта керування чи простим дотиком руки. Широкий функціонал дозволяє підібрати певну сцену відповідно до власних бажань та плануючи міроприємство наперед. Кожен модуль може мати свій колір чи відтінок, що дарує неймовірний простір фантазії.

До того ж керувати освітленням можна за допомогою голосового управління. 

Монтування панелей відбувається за допомогою клейкої двосторонньої стрічки, а з'єднання елементів між собою відбувається через спеціальні конектори. В результаті до мережі підключається одна панель, а інші через з'єднання отримують живлення по ланцюгу. Таке освітлення вважається енергоекономним, тому його функціонування не відобразиться на величині платіжки.

 

Світлодіодні розумні світильники: простір для втілення творчих ідей

 

Використовуючи світлодіодні розумні світильники можна створити власний дизайн в кімнаті, який буде точно співпадати з настроєм інтер'єра. Використовуючи спеціальний додаток, можна створити власну сцену, коригуючи колір та яскравість свічення елементів. Це можна робити навіть віддалено. 

Синхронізацію освітлення з музикальними пристроями можна виконати через спеціальний контролер. Таким чином вечірка чи відпочинок  викликатимуть особливо приємні емоції. 

Різноколірну яскраву композицію можна створити в будь-якій кімнаті будинку. Її обирають для оформлення кімнати підлітка, чи встановлюють неймовірні інсталяції для гостьової.  У будь-якому випадку вона буде виглядати неймовірно, приковуючи увагу та створюючи унікальну атмосферу.

БрендNanoleaf Живлення220В Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Країна виробникКитай Протокол управлінняНет
БрендNanoleaf Живлення220В Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 299грн
  • 7999грн
Протокол управления