Вбудовувані термостати

Підтримувати комфортні умови та заощаджувати кошти на електроенергію можливо, використовуючи в системі вбудовані термостати для теплої підлоги. Пристрої працюють за заданими сценаріями, а управління теплою підлогою відбувається через смартфон віддалено. 

Якісні релейні термостати можна вигідно купити на сайті інтернет-магазину напряму від виробника, що гарантує відмінну якість продукції та тривалий термін її експлуатації. На всі пристрої є гарантія від виробника, тому будь-яка модель буде бездоганно працювати без поломок. За допомогою релейного термостата можна індивідуально розробити обігрів для кожної кімнати, оптимально підібравши температуру під власні потреби.

 

Релейні термостати: особливості функціонування

 

Під час роботи відбувається фіксація опору електричного струму з урахуванням нагрівання системи, де датчиком температури є терморезистор. Мікросхема фіксує ці параметри та віддає команду реле, і обмотка роз'єднує контакти, розриваючи ланцюг живлення.

Вмонтований релейний термостат під час включення системи роз'єднує ланцюг та припиняє нагрівання згідно з встановленим сценарієм. Через певний час, коли температура падає хоча б на 1°, електроживлення відновлюється. По цій схемі працюють термостати для електричних та водяних систем теплої підлоги. Це відмінний бездротовий пристрій, який працює через мережу Wi-Fi.

Такий регулятор орієнтується на задані сценарії та запам'ятовує налаштування після вимкнення системи. Його можна інтегрувати в систему розумний будинок.

 

Якісні вбудовані термостати для теплої підлоги

 

Плануючи придбати вбудований термостат для теплої підлоги необхідно підібрати модель, орієнтуючись на максимальні показники потужності. 

Пристрої можуть взаємодіяти один з одним чи обмінюватися даними без контролера. Їх застосовують для керування електрокотлом, водяною або електричною системою підігріву, радіатором опалення та іншими пристроями.

Монтується термостат в монтажну коробку за звичайним настінним вимикачем, а вимірювання енергоспоживання відбувається за допомогою спеціального датчика. Також обладнання оснащене ретранслятором сигналу для ефективної та точної роботи мережі Z-Wave.

Якісні пристрої можуть працювати в радіусі до 30 м при температурних показниках від -10 до +40°C, що робить їх універсальними та гарантує стабільну роботу в різних умовах експлуатації.

БрендQubino Живлення220В Країна виробникСловения Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендQubino Живлення220В Країна виробникСловения Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендQubino Живлення220В Країна виробникСловения Протокол управлінняZ-Wave
БрендConnectHome Живлення220В КолірБелый Країна виробникУкраина Протокол управлінняZ-Wave
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1649грн
  • 2899грн
Протокол управления
Цвет