Термостат Z-Wave мережі Connect Home - CH-201

2 255 грн
В наявності
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
  • — Найкраща ціна
БрендConnectHome Живлення220В КолірБелый Країна виробникУкраина Протокол управлінняZ-Wave

Термостат Connect Home СН-201 - це Z-Wave пристрій, призначений для підтримування заданої температури в певному приміщенні або його частини. Термостат може управляти нагрівальним елементом, як безпосередньо (електричний тепла підлога, електрообігрівач, газовий або електрокотел і т.п.), так і за допомогою додаткового обладнання (термоелектричний привід для управління вбудованим клапаном опалення і т.п.) Принцип роботи реле-термостата дуже простий: термостат вимірює температуру в приміщенні і порівнює її із заданою. Залежно від отриманих результатів управляє нагрівальним елементом за допомогою реле.

гарантії виробника

Гарантійний термін - 1 рік з дня продажу. Вироби, які транспортувалися, зберігалися, монтувалися і експлуатувалися з порушеннями вимог, що пред'являються до даних виробів, а також мають механічні пошкодження, гарантійної заміні не підлягають. Не допускається використовувати пристрій іншими способами, крім зазначених у цьому посібнику. Виробник не несе гарантійних зобов'язань при недотриманні правил експлуатації, зміні конструкції або фарбування пристрою. Відразу після відкриття упаковки обов'язково перевірте пристрій на предмет пошкоджень. При наявності видимих пошкоджень не підключайте і не використовуйте пристрій.

асоціації

Пристрої Z-Wave можуть взаємодіяти один з одним, а також обмінюватися даними та іншою інформацією безпосередньо без участі контролера. Кожному події може відповідати свій список одержувачів, званий групою асоціації. Зверніться до керівництва користувача Вашого Z-Wave контролера для настройки асоціацій.

Перша група асоціацій
Група пристроїв, яким здійснюється розсилка звітів про температуру і сигнал тривоги у разі відключення датчика. У даній групі може бути до 10 пристроїв з урахуванням контролера, який рекомендується включити в дану групу.

Друга група асоціацій
Група асоціацій для включення зовнішнього датчика температури, якому ми будемо відправляти запит (см.параметри). У даній групі може перебувати тільки один пристрій.

CH-201 є так званим «коробочним продуктом». Це означає, що Вам достатньо витягти його з коробки, підключити в Z-Wave мережу, і термостат готовий до роботи! Але для Вашої зручності Ви можете провести тонке налаштування пристрою за допомогою ряду конфігураційних параметрів (див. Інструкцію).

Термостатом можна управляти зовнішніми вимикачами

Вимикач 1 - режим термостата: вимкнено нагрів. «Виключено» використовується для відключення термостата в літню пору. «Нагрів» - це нормальна робота термостата.

Вимикач 2 - турбо режим вкл викл. Турбо режим використовується для тимчасового обігріву на повну потужність. Наприклад: сушка теплої підлоги після вологого прибирання. Зверніть увагу, що турбо режимом можна користуватися також і в режимі «термостат вимкнений» при відповідних настройках термостата.

підключення пристрою

Модуль спроектований для установки в стандартну круглу європейську коробку діаметром 60 мм. Перед установкою знеструмити електричну мережу, підключіть модуль, коммутируемую навантаження, при необхідності, керуючі вимикачі, згідно електромонтажної схемою.

Увага! Цей пристрій живиться від 230 Вольт 50 Гц. Дотримуйтесь правил безпеки під час монтажу / демонтажу пристрою. Перед початком установки необхідно знеструмити електричну мережу, а також повинен бути передбачений захист від випадкового включення напруги в мережі. Електромонтажні роботи повинні виконуватися кваліфікованим електриком у відповідності з діючими нормами і правилами. При виникненні проблем або при неможливості забезпечити безпечну роботу монтажника під час установки, слід негайно знеструмити пристрій і підключений до нього обладнання.

L - Фаза
N - Нейтраль
- / - Нормально розімкнуте реле
S1 - Перемикач для режиму термостата (нагрів Вимк)
S2 - Перемикач для Увімкнути Вимк турбо режиму

сумісність

  • Home Center 2
  • Home Center Lite
  • Vera Lite
  • Vera 3
  • Zipato
Бренд:
ConnectHome
Живлення:
220В
Колір:
Белый
Країна виробник:
Украина
Протокол управління:
  • Z-Wave

Термостат Z-Wave сети Connect Home — CH-201 [Инструкция] (termostat-z-wave-seti-connect-home-ch-201-1.pdf, 2,261 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків