Цифрові клавіатури

Використання смарт-пристроїв можливе не тільки в рамках розумного будинку, оснащеного повною мірою. Наприклад, цифрові дверні замки можна встановити навіть там, де відсутня вся інша автоматизація. І вони чудово працюватимуть, роблячи ваш побут зручнішим, а житло – безпечнішим. Цифрові замки, про які ми розповімо в цьому матеріалі, є пристроями, які можна контролювати віддалено за допомогою бездротових технологій. Їхньою основною відмінністю є спосіб відкриття, а точніше, його додатковий варіант. Відомо, що смарт замки можна контролювати за допомогою:

  • додатку у смартфоні (на запит);
  • автоматично (при фізичному наближенні телефону);
  • віддалено.

Однак у випадку із пристроями, про які ми говоримо зараз, з'являється додаткова можливість. А саме – цифрові клавіатури для замка. Вони компактні, мають мінімальну вагу та дуже елегантний дизайн.

Підключаючись до смарт-замку за допомогою бездротового протоколу Bluetooth, вони дозволяють максимально спростити відкриття дверей.

Переваги цифрової клавіатури для замка

Основною позитивною відмінністю цифрової клавіатури для замка розумного будинку є можливість забезпечити доступ без ключів, реальних чи віртуальних. Відкриття ініціюється за допомогою введення цифрового коду, кількість символів якого може відрізнятися в залежності від моделі пристрою. Таким чином, «ключ» зберігається тільки в голові користувача, він не може бути загубленим або викраденим.

Може здатися, що цифрові дверні замки дуже прості й чимось нагадують звичайні механічні кодові пристрої, які часто встановлюються на дверях під'їздів. Але це зовсім не так. На відміну від застарілих замикаючих пристроїв, цифрові замки здатні «тримати в пам'яті» кілька десятків постійних комбінацій, а також ряд тимчасових. Завдяки цьому ви не тільки надійно захистите житловий або комерційний об'єкт від несанкціонованого доступу, але й отримаєте журнал, який містить докладні статистичні дані про те:

  • скільки разів відчинялися двері та в який час;
  • чиї індивідуальні коди були використані та коли.

Є варіанти зі складнішим функціоналом. Наприклад, можливе блокування конкретних ключів у певні періоди часу.

Цифрові замки – ключі більше не загубляться

Особливо зручні дверні замки з цифровою клавіатурою для будинків, де мешкає багато людей, а також для сімей з дітьми. Погодьтеся, що практично кожен у дитинстві встиг загубити один – два комплекти ключів. У випадку з розумними замками, що відкриваються за допомогою цифрового коду, це в принципі неможливо. І навіть якщо комбінація стане відома стороннім, змінити її не складатиме жодних труднощів.

В іншому цифрові замки з клавіатурою нічим не відрізняються від звичних розумних пристроїв. Вони можуть використовуватись самостійно або бути інтегрованими в систему. За наявності відповідного шлюзу ними можна керувати з будь-якої точки світу. І вони також підтримують найбільш популярні протоколи бездротового зв'язку, як інші розумні замки без клавіатури.

4 059 грн 3 653 грн
БрендDanalock ЖивленняБатарейки КолірСеребристый Країна виробникДания Протокол управлінняBluetooth
Брендtedee ЖивленняБатарейки Країна виробникПольша Протокол управлінняBluetooth
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 3653грн
  • 6199грн
Протокол управления
Цвет