Цінуючи своє життя, можна керувати домашніми пристроями для розумного будинку, використовуючи USB адаптери. Вони дозволяють включити та виключити Z-Wave пристрої в мережу та керувати ними дистанційно із будь-якого гаджета.

Щоб придбати якісний контролер для розумного будинку, варто скористатися пропозиціями інтернет-магазину, де представлений широкий асортимент моделей на будь-який смак. Вся продукція реалізується напряму від виробника та має офіційну гарантію. На всі моделі контролерів є сертифікати, що забезпечує відмінну роботу устаткування тривалий час.

 

Якісні Z-Wave USB-адаптери для розумного будинку

 

Використовуючи Z-Wave USB-адаптери для розумного будинку, можна виключити необхідність придбання контролера. Адаптер, підключений до ПК чи ноутбука, виконує його функцію. За зовнішнім виглядом він нагадує невеличку флешку.

Для повноцінного керування пристроями необхідно забезпечити живлення ноутбука чи ПК та встановити необхідне програмне забезпечення. Представлені на сайті моделі комплектуються драйверами та софтами, які забезпечують стабільну роботу центру управління. Щоб запустити систему, достатньо встановити адаптер в роз'єм комп'ютера та насолодитися всіма його перевагами.

За допомогою адаптера можна вільно створювати сценарії та керувати ними зі смартфона чи планшета.

 

Який краще контролер вибрати

 

Початківцям, які тільки вчаться налаштовувати систему та керувати процесами, можна придбати невеликий контролер VERA Control Ezlo Atom V2. Він дозволяє керувати приладами, використовуючи всього одну програму. Тепер слідкувати за безпекою в домі та забезпечити комфорт перебування в ньому стало ще простіше.

Незалежно від живлення буде працювати контролер Z-WAVE PLUS з батареєю AEOTEC Z-STICK GEN5. Наявність влаштованого акумулятора дозволяє працювати йому автономно, отримуючи заряд від USB порту. 

Для створення власних сценаріїв під будь-які потреби для використання одноплатними комп'ютерами чи ноутбуками можна придбати контролер ZIGBEE USB СТІК POPP ZB-STICK. Це відмінне рішення для сценарію «Зроби сам». Його керування відбувається за допомогою плагінів чи мови програмування. 

Щоб підібрати рішення можна звернутися до консультантів сайту, де кваліфіковані фахівці допоможуть розв'язати питання будь-якої складності.

БрендAeotec Живлення КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
БрендZ-Wave.Me Країна виробникГермания Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендPopp Країна виробникГермания Протокол управлінняZigBee
Країна виробникГермания
Z-Wave USB контролер VERA Control Ezlo Atom V2
Знижка 20%
БрендMi Casa Verde Країна виробникСША
Товар під замовлення
АртикулZW010 БрендAeotec Країна виробникСША
Товар під замовлення
БрендAeotec Країна виробникСША Протокол управлінняZigBee
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1230грн
  • 2829грн
Протокол управления
Цвет