Термостати для фанкойлів

Для організації управління системою опалення встановлюють настінний термостат для фанкойлу. Завдяки цьому пристрою можна знизити витрати на споживання ресурсу та заощадити кошти на платіжках. Терморегулятор виконує перемикання з режиму охолодження на нагрів, точно слідує заданим параметрам сценарію розумного будинку.

Можна придбати термостати для фанкойлів на 2 або 4 труби для встановлення в приватному будинку з індивідуальною системою опалення або для кліматичної системи в офісі. За необхідності можна придбати простий регулятор з дистанційним управлінням чи надати перевагу складному програмованому контролеру. З їх допомогою можна налаштувати обігрів у стандартному режимі, «економ» або при відкритому вікні.

 

Термостат настінний для фанкойлу: особливості його функціонування

 

Сучасні настінні термостати для фанкойлу мають функцію захисту від перегріву обладнання та автоматично відключають систему в екстреному випадку. 

Щоб вибрати термостат настінний для фанкойлу необхідно визначитися з його типом та підібрати модель, спираючись на власні потреби. Живлення пристроїв відбувається від мережі. Цей простий, на перший погляд, гаджет здатний суттєво підвищити рівень комфорту в оселі чи офісі, спростивши управління системою обігріву та охолодження. Сучасний пристрій можна легко інтегрувати в систему розумного будинку та насолоджуватись його функціонуванням тривалий час.

 

Надійні термостати для фанкойлів на 2 труби та їх особливості

 

Особливістю термостатів для фанкойлів на 2 труби вважається функціонування на охолодження та обігрів всіх пристроїв контура. Вони мають один теплообмінник, який може працювати в режимі або обігріву або охолодження.

Пристрій зчитує температуру в приміщенні й в автономному режимі контролює швидкість вентилятора, орієнтуючись на різницю температур. Функціонування термостатів можливе за різними протоколами зв'язку. 

Зазвичай, сучасні пристрої мають вигляд сенсорної панелі із загартованим склом, на якій можна бачити основну інформацію. 

Такі терморегулятори визначають температуру з точністю до 1°. На дисплеї розташований режим нагрівання чи охолодження, швидкість роботи вентилятора та інші важливі показники. Варто зазначити, що термостати для фанкойлів на 2 та 4 труби також можуть працювати в режимі вентилювання. Завдяки підтримці функції керування в режимі Wi-Fi термостат легко програмується та віддалено контролюється за будь-якої точки світу, де є мережа.

 

Чому варто придбати настінний термостат для фанкойлу на 4 труби

 

Якщо необхідно налагодити систему, щоб частина фанкойлів працювала на охолодження, а інші обігрів, варто надати перевагу термостату на 4 труби. Такі пристрої мають два окремих теплообмінники, які можуть працювати незалежно один від одного. Стильний вигляд термостата дозволяє вписати його в будь-який сучасний інтер'єр. 

Керувати фанкойлами можна за допомогою безпровідної системи Wi-Fi із додатка на смартфоні. 

Терморегулятори дозволяють отримувати високу точність вимірювання температури. Обидва типи пристроїв призначені для настінного монтажу всередині приміщень. Згідно з правилами безпеки та встановленими стандартами висота установки повинна бути не менш ніж 1,5 м від рівня підлоги.

Для коректного визначення температурних показників не варто виконувати монтаж терморегуляторів поруч з дверима чи вікнами, а також неподалік від приладів опалення.

БрендMCO Home Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірЧерный Країна виробникКитай
БрендMCO Home Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірБелый Країна виробникКитай
БрендMCO Home Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірБелый Країна виробникКитай
БрендMCO Home Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірЧерный Країна виробникКитай
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 5528грн
  • 5699грн
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет