Датчики вологості

Автоматизація різноманітних побутових процесів дозволяє значно підвищити рівень комфорту. Однак те, що ваше житло стане зручнішим – ще далеко не все. Розумний будинок дозволяє також знизити витрати на комунальні послуги, а також убезпечити мешканців та майно. Очевидно, для повноцінного функціонування системи вам знадобиться багато пристроїв, що дозволяють моніторити ситуацію в режимі реального часу. Одним з них є датчик температури і вологості. Цей виріб має виключно компактні розміри, але відрізняється функціональністю та надійністю. Розумний датчик вологості здатний запускати різні сценарії, що зробить клімат у приміщенні комфортним та максимально корисним для людського здоров'я.

Датчики, зібрані в цьому розділі, можуть бути замовлені поштучно, а також гуртом. Зверніть увагу на вигідні акційні пропозиції.

 

Сучасні датчики температури й вологості

 

Перше, що здивує вас у конструкції пропонованих датчиків вологості та температури, це невеликий розмір. Тонкі та елегантні, розумні пристрої можуть бути розміщені будь-де. При цьому вони не привертатимуть увагу, порушуючи загальне враження від інтер'єру. Цю особливість гідно оцінять естети, які добре попрацювали над внутрішнім оздобленням будинку. Також варто зазначити:

  • широкий діапазон вимірюваних температур (від -2 до +65 градусів);
  • здатність вимірювати вологість від 0 до 100% із високим рівнем точності;
  • довговічність вбудованої батареї (від двох років постійної роботи);
  • відсутність дротів (Z-Wave технологія).

Також варто зазначити, що низка моделей може мати додаткові функції. Наприклад, це може бути захищеність від несанкціонованого переміщення у просторі або відправка умовного сигналу, якщо датчик температури і вологості зафіксував умови, сприятливі для утворення плісняви.

 

Де знадобиться розумний датчик вологості

 

Виходячи з технічних особливостей розумних датчиків температури й вологості, їх можна розміщувати у будь-якому куточку вашого будинку. Однак існують місця, де такий пристрій є по-справжньому необхідним. Наприклад, дитяча кімната. Оскільки організм дитини тільки розвивається, він дуже вразливий до впливу навколишнього середовища. Повітря в приміщенні дитячої завжди повинно бути свіжим, мати оптимальну температуру та вологість.

Також датчик вологості стане в пригоді у ванній, де ризик появи хвороботворної плісняви ​​особливо великий.

Проте обмежень немає. Ви можете використовувати розумні датчики для підтримки оптимального мікроклімату у будь-якому приміщенні. І не завжди цей клімат має підлаштовуватись під людський організм. Наприклад, наявність розумного датчика вологості дозволить вам забезпечити ідеальні умови для вирощування тропічних рослин, дуже популярних останнім часом.

 

Бездротові датчики вологості та температури

 

Оформлення заявки на будь-яку кількість розумних бездротових датчиків вологості, а також інших комплектуючих сучасних систем, що дозволяють автоматизувати побутові процеси, може відбуватися телефоном або онлайн. Спосіб доставлення та оплати теж обговорюється. Тому ви отримаєте датчики максимально зручним для вас способом та за найбільш вигідною ціною на вітчизняному ринку.

Забезпечте свій будинок корисним кліматом, замовляйте датчики температури та вологості у нашому каталозі.

БрендNeoSmart Вбудовані датчикиВлажность, Шум, Температура, Углекислый газ Живлення Країна виробникУкраина Протокол управлінняWi-Fi
БрендPopp Вбудовані датчикиТемпература, Влажность ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникГермания
Товар під замовлення
БрендHEIMAN Вбудовані датчикиВлажность, Температура ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникКитай
Товар під замовлення
БрендPhilio Вбудовані датчикиТемпература, Влажность ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникТайвань
БрендConnectHome Вбудовані датчикиВлажность, Температура Живлення КолірБелый Країна виробникУкраина
Товар під замовлення
БрендFrient Вбудовані датчикиТемпература, Влажность Протокол управлінняZigBee
БрендPhilio Вбудовані датчикиВлажность, Температура ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникТайвань
БрендConnectHome Вбудовані датчикиТемпература, Влажность ЖивленняCR2032 Країна виробникУкраина Протокол управлінняZ-Wave
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1230грн
  • 4999грн
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет