У даному розділі нашого каталогу зібрані такі пристрої Z-Wave, як універсальний пульт дистанційного керування. Розумний будинок потребує хаба, який відповідає за контроль над побутовим електричним обладнанням та системами життєзабезпечення, до яких належать кондиціювання, опалення, водопостачання, а також газові комунікації. Звичайно, контролери бувають дуже різними за габаритами та функціоналом. І на великих об'єктах, що включають велику кількість обладнання, для якого прописано безліч сценаріїв, знадобиться встановлення серйозного пункту управління. А міні-пульт стане серйозною підмогою для роботи системи «Розумний будинок».

 

Що таке міні-пульт Z-Wave для розумного будинку

 

Z-Wave міні-пульт дистанційного керування для бездротових систем розумного будинку має пристойний функціонал, незважаючи на свої мініатюрні розміри. За допомогою цього пристрою ви зможете вмикати та вимикати різне обладнання на території до 100 квадратних метрів (цифра приблизна, оскільки різні моделі можуть відрізнятися робочою площею). Універсальний пульт здатний запускати будь-яке електричне обладнання, оснащене портом, що підходить для підключення до Z-Wave мережі.

 

Переваги універсального пульта дистанційного керування

 

Звичайно, сучасні телефони з сенсорним екраном самі можуть використовуватися як пульт дистанційного керування, якщо на них встановлено відповідне програмне забезпечення. Проте смартфони потрібні своїм власникам постійно, тому їх не можна залишити вдома. Наявність міні-пульта буде зручною, якщо в будинку залишаються інші люди, які не мають доступу до контролера. Наприклад, родичі чи інші гості.

Говорячи про переваги пульта дистанційного керування розумним будинком за технологією Z-Wave, варто згадати:

  • універсальну конструкцію, що дає максимальний рівень сумісності;
  • компактні габарити;
  • простоту використання;
  • можливість збереження основних сценаріїв;
  • потужну вбудовану батарею (до 31 дня без заряджання).

Одним словом, універсальний пульт є винятково зручним аксесуаром для проживання в розумному будинку, організованому за бездротовими технологіями.

 

Якісні міні-пульти дистанційного керування Z-Wave

 

Всі універсальні міні-пульти дистанційного керування розумним будинком, зібрані в нашому каталозі, є виключно якісною продукцією, що має сертифікати й іншу супровідну документацію. Також на сайті можна придбати ще компактніші пульти-брелоки. Наші співробітники з радістю допоможуть вам підібрати відповідний для вашої системи Z-Wave пристрій. Також ми готові зібрати стартовий набір для розумного будинку, якщо ви є новачком у цьому питанні. Гарантуємо, що пропоновані пристрої на 100% сумісні між собою.

Спосіб оплати обговорюється під час розмови телефоном, як і вибір транспортної компанії (якщо ви знаходитесь в іншому місті). У будь-якому випадку, звертаючись до нас, ви отримуєте якісне сучасне обладнання, найкращі ціни та високий рівень сервісу.

Універсальний пульт дистанційного керування Z-Wave - REM_ZRC100
Знижка 15%
БрендRemotec ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникКитай Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняВстроенный аккумулятор КолірЧерный Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняВстроенный аккумулятор КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендDuwi ЖивленняБатарейки Країна виробникГермания Протокол управлінняZ-Wave
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1699.15грн
  • 2665грн
Протокол управления
Цвет