Вимикачі Walli

Лінійка вимикачів, рамок та диммерів для розумного освітлення Walli випускається польським брендом FIBARO, який за 10 років свого існування зміг стати лідером європейського ринку у ніші автоматизації управління системами будинку. Продукція FIBARO Walli відома далеко за межами Польщі та представлена на шести континентах.

Особливості розумного освітлення з вимикачами Walli

Інтелектуальні вимикачі Walli можуть встановлюватись у житлових та комерційних приміщеннях. Натхнення красою перлів при розробці дизайну зробило лінійку вимикачів та аксесуарів візуально легкою, обтічною та сучасною. Контрастності додає незвичайне кольорове кругове підсвічування.

Вимикачі Walli розроблені для встановлення в систему розумного освітлення Fibaro, проте можуть поєднуватись з аксесуарами інших виробників. Завдяки цьому наші клієнти мають можливість поступово розширювати мережу розумного освітлення, а також інтегрувати пристрої один в одного.

Основним активним елементом вимикачів Walli є мікроперервне реле. Робота приладу здійснюватиметься на частоті 868.4 МГц, також закладено підтримку протоколу Z-Wave.

Крім механізмів вимикачів, у нашому каталозі представлені рамки, класичні розетки та розетки інтернету, кріплення для рамок, кнопки включення, адаптери, модулі керування, димери.

Переваги покупки механізмів освітлення в Neosmart

Вся продукція, представлена в нашому каталозі, є оригінальною та сертифікованою. Механізми вимикачів, димери та рамки для розумного освітлення поставляються з гарантією виробника та необхідною експлуатаційною та монтажною документацією. Оригінальність продукції гарантує високу якість збирання, безпеку та довговічність механізмів вимикачів.

Завдяки прямим постачанням ми пропонуємо доступні ціни на механізми вимикачів та рамки, що робить співпрацю з нами вигідною як приватним клієнтам, так і великим компаніям.

Багаторічний досвід наших співробітників і каталог продукції, що постійно розширюється, дозволяє підібрати найкращі рішення для вашого будинку з урахуванням площі, функціональності та бюджету.

Більшість елементів різних виробників добре інтегрується в одну систему, це дозволяє поступово доповнювати та розширювати розумне освітлення. Елементи кріплення розроблені так, щоб монтаж не вимагав серйозних будівельно-ремонтних робіт.

БрендFibaro Живлення220В КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
БрендFibaro Живлення220В Кількість каналів2 КолірБелый Країна виробникПольша
БрендFibaro КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
БрендFibaro Живлення220В Кількість каналів1 КолірБелый Країна виробникПольша
Розетка інтернет FIBARO Ethernet Outlet - FGWEEU-021, Колір: Белый
Знижка 3%
БрендFibaro КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняНет
БрендFibaro КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняНет
БрендFibaro Живлення220В КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняНет
БрендFibaro Живлення220В КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендFibaro Живлення220В Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave Тип вимикачаДля штор/жалюзи
Товар під замовлення
БрендFibaro Живлення220В Кількість каналів2 КолірБелый Країна виробникПольша
БрендFibaro КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняНет
Товар під замовлення
БрендFibaro Країна виробникПольша
Показать еще 12 товаров
Фільтри товарів
Производитель
Тип выключателя
Цена

грн  –  грн

  • 155грн
  • 27999грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Цвет