Управління котлами

Щоб автоматизувати смарт котел, необхідно розуміти, чи ваша модель котла підтримує зовнішнє керування. Як правило, у сучасних казанах є спеціальні контакти під кімнатний терморегулятор. За замовчуванням на контактах стоїть перемичка, яку при встановленні потрібно буде прибрати.

Способи керування котлом:

  • Дротовий пульт управління
  • Бездротовий пульт керування
  • Планшет або телефон для віддаленого керування
  • Сценарій автоматизації

 

Котел з віддаленим керуванням

 

Для керування опаленням використовується електричний термостат, який відповідає за підтримання заданої температури у будинку. Смарт регулятори з можливістю дистанційного керування контролюються за допомогою Wi-Fi, Z-Wave або ZigBee. Настінний пульт керування кліматом дозволяє задати тижневий графік та працювати автономно. У разі відхилення від графіка, користувач може встановити потрібну температуру дистанційно зі смартфона.

До провідних виробників обладнання для управління котлами можна віднести: Nest, Secure, MCO Home та інші.

 

Розумний електричний котел

 

Плануючи встановити у власному приміщенні, торговому центрі чи заміському будинку сучасне опалювальне обладнання варто розглянути варіант встановлення системи віддаленого управління котлом. Таким чином можна не тільки підтримувати комфортні умови проживання, а і суттєво зменшити комунальні витрати. Управління котлом можна виконувати через систему розумний будинок дистанційно, що на сьогодні дуже зручно. Для цього необхідно встановити в гаджет спеціальний додаток та мати доступ до мережі. 

Пульт управління котлом та всі необхідні елементи управління котла можна придбати на сайті компанії напряму від виробника. Таким чином вдається отримати сертифіковані пристрої, не переплачуючи при цьому кошти. До того ж будь-яка продукція на сайті має офіційну гарантію, що забезпечує системі тривалий час експлуатації.

 

Як працює система віддаленого управління котлом

 

Зважаючи на тенденції сучасних реалій система віддаленого управління котлом може працювати за допомогою GSM-агента і хмарних технологій. Для цього встановлюється невеликий модуль, що дозволяє працювати з декількома моделями обладнання. Він відповідає за передачу інформації відносно функціонування опалення та повідомляє власника оселі через програмний додаток чи смс-повідомлення в разі відсутності мережі. 

Використовуючи реле, можна вмикати та вимикати електричне чи газове обладнання за спрогнозованим сценарієм. У випадку виникнення аварії можна запобігти надзвичайній ситуації, вчасно відреагувавши на повідомлення.

 

Розумний будинок: управління котлом дистанційно через контролер

 

У разі стійкого покриття встановлюється інтернет-шлюз, підключений до маршрутизатора та спеціальний пристрій на котлі. Також встановлюється двоканальний термостат з функцією програмування. Керувати обладнанням зручно за допомогою пульта дистанційного управління. Таким чином управління котлом може бути здійснене в контексті системи «Розумний будинок».

В цьому разі можна налаштувати температуру за певним режимом, встановлювати позонний контроль опалення певних кімнат. Крім того, існує можливість встановлення енергозберігаючих режимів у разі відсутності власників оселі.

 

Пульт управління котла: його особливості

 

Для внутрішнього контролю між первинними пристроями та приймачами сигналів в системі опалення застосовують пульт управління котлом. Це електронний пристрій, який має простий інтерфейс та допомагає налаштувати основні параметри роботи системи опалення розумного будинку. Пульт дистанційно керує функціями котла згідно із заданими параметрами сценарію.

Товар під замовлення
БрендSecure Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірБелый Країна виробникВеликобритания
Товар під замовлення
БрендSecure Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірБелый Країна виробникВеликобритания
Товар під замовлення
БрендSecure Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірБелый Країна виробникВеликобритания
Товар під замовлення
БрендSecure Живлення220В КолірБелый Країна виробникВеликобритания Протокол управлінняZ-Wave
БрендSecure Вбудовані датчикиТемпература ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникВеликобритания
2 499 грн 2 099 грн
БрендSecure ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникВеликобритания Протокол управлінняZ-Wave
2 499 грн 2 299 грн
БрендSecure Живлення220В КолірБелый Країна виробникВеликобритания Протокол управлінняZ-Wave
4 305 грн 3 874 грн
БрендSecure Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірБелый Країна виробникВеликобритания
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Напряжение
Производитель
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет