Термостат з таймером 24х7 - SEC_SCP318-SET

6 765 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
  • — Найкраща ціна
БрендSecure Вбудовані датчикиТемпература Живлення220В КолірБелый Країна виробникВеликобритания Протокол управлінняZ-Wave

SEC_SCP318-SET поєднує в собі одноканальний таймер (з 7-денним періодом) з бездротовим Z-Wave термостатом і може бути використаний для додавання додаткової зони в існуючій інсталяції. Через свого TPI програмного забезпечення енергозбереження, користувач може почати економити до 10% споживання енергії. Програміст і кімнатний термостат взаємодіють один з одним за допомогою Z-Wave команд.

контроль часу

SEC_SCP318 таймер дозволяє налаштувати до 3-х команд ON / OFF за 24 години, 7 днів на тиждень. Щоб тимчасово змінити поточні настройки пристрій має 1 годинну ручну функцію, яка дозволяє користувачеві підтримувати систему в режимі OFF протягом 1 години, і кнопку розширеної функції, яка дозволяє користувачеві перевести систему в режим ON, коли система знаходиться в режимі OFF або перевести систему в режим OFF, коли система знаходиться в режимі ON. Крім того, пристрій має програмний перемикач для постійного вибору режиму: OFF / ON / AUTO / весь день.

кімнатний термостат

Настінний термостат, що живиться від батареї, має велике колесо, призначене для попередньої установки температури в приміщенні в діапазоні від +5 ° C - +30 ° C. Порівнявши задану температуру з виміряної реальною температурою близько самого термостата, пристрій вирішує, як управляти бездротовим реле (вкл. Або викл.), Підключеним до нагрівача. Паралельно, центральний шлюз Z-Wave може встановити цільову температуру за допомогою Z-Wave. Це дозволяє реалізувати зону обігріву, керовану за розкладом. Термостат сам не має ніяких внутрішніх таймерів, але виконує налаштування бездротової мережі і локальні настройки.

Бренд:
Secure
Вбудовані датчики:
  • Температура
Живлення:
220В
Колір:
Белый
Країна виробник:
Великобритания
Протокол управління:
  • Z-Wave

Термостат с таймером 24х7 — SEC_SCP318-SET [Инструкция] (termostat-s-taymerom-24h7-sec_scp318-set-1.pdf, 645 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків