IP відеореєстратори

Відеореєстратор – це пристрій, який дозволяє захистити будинок та майно у ньому. Устаткування записує у циклічному режимі відео з камер та зберігає архів на жорсткий диск. Можна переглядати відео з екрана телефону в режимі реального часу або відтворити запис на персональному комп'ютері.

При виборі реєстратора необхідно звернути увагу на:

  • Максимальна кількість камер, що підключаються.
  • Максимальна кількість жорстких дисків, що підключаються.
  • Дозвіл, у якому знімає реєстратор.
  • Метод стиснення зображення.
  • Підтримка РОЄ живлення камер.

Види відеореєстраторів для IP камер

  • DVR – Дозволяє підключати аналогові камери та вести запис на жорсткий диск.
  • NVR – Реєстратор для підключення цифрових IP камер, за допомогою якого ведеться запис на HDD по мережі.
  • HVR – Універсальний відеореєстратор, до якого можна підключити аналогові або цифрові відеоспостереження.

 

Відеореєстратори ip

 

IP-камери, підключені до реєстратора, можна також переглядати через систему розумного будинку. Для перегляду необхідно щоб відеореєстратор та контролер розумного будинку знаходилися в одному мережевому оточенні.

Розумний будинок дозволяє налаштувати запис із камер за умови фіксації бездротових датчиків руху. А також автоматично активувати камери за сценарієм.

IP-реєстратор може мати тривожні виходи для підключення до систем сигналізації.

Частиною системи відеоспостереження приватної території чи громадського об'єкта є IP відеореєстратори. Вони являються недорогим рішенням, які успішно замінили аналогове обладнання. Сучасні пристрої записують високоякісне відео з камер спостереження та мають функцію його відтворення з метою гарантування безпеки об'єкта.

Придбати якісний відеореєстратор будинку можна на сайті компанії за приємною вартістю напряму від виробника. Таким чином можна отримати сертифіковану продукцію без переплат, який буде тривалий час виконувати свою функцію без збоїв.

 

Що таке відеореєстратор будинку

 

Сучасний відеореєстратор будинку має зручний і зрозумілий інтерфейс та проводить запис в різних форматах, що дозволяє детально передивитись кожен кадр. Чотирьохканальні моделі ведуть запис сигналу з чотирьох джерел та ідеально підходять як для приватних квартир, так і магазинів, офісних приміщень, заміських будинків та СТО. 

Пристрій передає інформацію за бездротовою мережею Wi-Fi або через кабель. До того ж його можна включити до системи дистанційного управління пристроями через спеціальний додаток на смартфоні чи ПК. Якісний сучасний пристрій надає можливість індивідуального налаштування запису в різному режимі для окремих камер та підтримує ряд форматів.

 

IP відеореєстратори: їх особливості

 

Розрізняють побутові та професійні IP відеореєстратори. Вони відрізняються набором функцій та потужністю. Для невеликого приватного будинку можна придбати пристрій, який зможе контролювати від чотирьох до восьми камер. Професійна техніка надає можливість працювати з більшою кількістю камер. 

Запис в професійних моделях ведеться на жорсткі диски. До того ж до відеореєстратора можна під'єднати датчики відкриття чи руху, покращивши рівень безпеки.

БрендHikvision Живлення220В Кількість каналів4 КолірБелый Країна виробникКитай
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 2899грн
  • 2899грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Цвет