Розумні дверні дзвінки

У цьому розділі є дверні дзвінки нового покоління. Це смарт пристрої, що включають кнопку, розташовану зовні, а також розумний дверний дзвінок, що встановлюється всередині житла. Зверніть увагу, що для встановлення та підключення гаджета, вам не знадобиться обладнання для висвердлювання отворів у стінах, адже він живиться від вбудованого акумулятора. Таким чином, навіть якщо ви тільки-но зробили капітальний ремонт, монтаж такого пристрою, як безпровідний дзвінок для будинку, не зіпсує обстановку.

Пропонуємо для замовлення якісні пристрої, які працюють за бездротовими технологіями, а також можуть підключатися до популярної системи розумний будинок. Наприклад, дзвінок на двері з камерою та іншими пристроями розумного будинку може взаємодіяти самостійно.


Безпровідний розумний дзвінок для дому з камерою

Будучи підключеним до системи розумного будинку, безпровідний дзвінок на двері може після натискання:

  • включати освітлення ганку;
  • запускати фото чи відео зйомку;
  • активувати інші пристрої системи безпеки.

Але навіть без підключення до загальної системи, розумні дверні дзвінки здатні відправляти повідомлення на будь-які ваші пристрої: планшети, смартфони, смарт-годинники. Завдяки цьому ви завжди знатимете, що саме відбувається біля ваших дверей.


Простота експлуатації розумного дверного дзвінка

Зверніть увагу на простоту встановлення та експлуатації розумних безпровідних дверних дзвінків, представлених у цьому розділі. По-перше, монтаж. Потрібна лише пара саморізів, щоб надійно зафіксувати пристрій на дверях або в будь-якому іншому місці будинку. Відстань між вуличною кнопкою та внутрішнім дзвінком, що має світлодіодне підсвічування, може становити до 90 метрів. При цьому, якщо в будинку є кілька вхідних дверей, можна під'єднати один дзвінок до трьох кнопок. Сигнали, що налаштовуються, так що ви не тільки отримаєте інформацію про гостей біля порога, але навіть будете в курсі, до якого саме входу вони підійшли.

Також пропоновані розумні безпровідні дзвінки на двері можна використовувати як сирену. Залежно від налаштування системи розумного будинку, вона спрацює, якщо інші пристрої зафіксують наявність подій, що турбують.

Керувати дзвінком можна зі смартфона або планшета. Внутрішній пристрій може живитися як від батарейки, так і від стаціонарної електричної мережі. Зовнішня кнопка має вбудований акумулятор, розрахований на експлуатацію не менше 2 років.

Відмінний варіант сучасного безпровідного дзвінка для дому.

БрендAeotec Живлення220В КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникСША Протокол управління433 Mhz
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 656грн
  • 3690грн
Протокол управления
Цвет