Приховані термостати

Створити максимально комфортні умови для проживання у власній оселі можна, встановивши приховані термостати для обігріву та охолодження. Вони є частиною екосистеми розумного будинку, а керувати ними можна за допомогою спеціального додатка на смартфоні. 

Релейні термостати краще придбати з датчиком температури на проводі. Це допоміжний елемент кліматичного обладнання за допомогою якого можна контролювати температуру системи теплий пол. Вони мають компактні габарити та сучасний дизайн, що дозволяє їм відмінно вписуватися в будь-який сучасний інтер'єр. Про те, що таке приховані термостати та їх особливості поговоримо далі.

 

Приховані термостати для обігріву та охолодження: їх особливості

 

Встановивши приховані термостати для обігріву чи охолодження можна сповна насолодитися бездротовою системою управління, налаштувавши певний сценарій в додатку на смартфоні або вручну через контролюючий центр. 

Сучасний термостат можна використовувати за стандартним сценарієм для регулювання температури в оселі, керуючись показаннями самого пристрою або синхронізувати його з іншими датчиками та сенсорами, розширюючи потенціал обладнання. Таким чином можна встановити графік опалення будинку, зменшуючи витрату енергоресурсів за відсутності мешканців. Завдяки цьому можна заощаджувати кошти на платіжках за комунальні послуги. 

Термостати мають компактні габарити та прості в установці. Монтаж можна виконати самостійно. Датчик температури можна встановити в монтажній коробці чи всередині пристрою, яким буде керувати термостат.

 

Що таке релейні термостати для обігріву

 

Зокрема, для підлогового опалення використовуються релейні термостати для обігріву. Перемикання режимів здійснюється за допомогою релейного вимикача, який встановлюють на стіну в приміщенні. Пристосування прихованого монтажу допомагають встановити оснащення в компактний бокс. Функціонування пристроїв може здійснюватися вручну та віддалено через мережу Wi-Fi з додатка смартфона користувача. Таким чином можна здійснювати керування опаленням, перебуваючи далеко від дому.

Термостат являє собою модуль з інтегрованим реле, який функціонує завдяки певному протоколу зв'язку. Він може застосовуватися до різних електричних пристроїв, при цьому, сучасні моделі споживають мінімум електроенергії.

 

Чому краще придбати термостати прихованого монтажу від виробника

 

Плануючи придбати термостати прихованого монтажу для власної оселі, вигідніше варіанта від виробника не знайти. На таку продукцію клієнт може отримати офіційну гарантію та консультативну підтримку фахівців. На всі моделі від виробника є сертифікати відповідності міжнародним стандартам якості.

Варто зазначити, що така продукція, у порівнянні з іншими конкурентними пристроями, має приємне вартість, тому тепер за оригінальний термостат не треба буде переплачувати. До того ж серед величезного асортименту продукції можна підібрати рішення для створення найскладніших сценаріїв. А за бажанням можна замовити встановлення системи «під ключ» досвідченими фахівцями.

БрендQubino Живлення220В Країна виробникСловения Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендQubino Живлення220В Країна виробникСловения Протокол управлінняZ-Wave
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 1649грн
  • 2899грн
Протокол управления