Настінні термостати

Для управління системою опалення доречно встановлювати настінні термостати, які не тільки забезпечать комфортні умови проживання, а й дозволять заощадити кошти. Пристрої працюють в автоматичному режимі, а вносити корективи в систему можна за допомогою спеціального додатка в смартфоні чи вручну.

Якісний термостат електричного опалення можна купити на сайті інтернет-магазину на прямому від виробника з офіційною гарантією. Якісні бездротові моделі працюють через Wi-Fi та кріпляться на стіну. Придбати термостат водяного опалення з датчиком вологості можна з американською або європейською версією. Обладнання має сертифікати якості, тому буде тривалий час виконувати своє завдання, радуючи комфортом та зручністю.

 

Настінні термостати та їх переваги

 

Встановивши настінні термостати можна створити безпечну експлуатацію системи захищаючи її від перегріву. До того ж запрограмувавши обладнання відповідно до власного способу життя та уподобань можна суттєво заощадити кошти, збільшивши ефективність обігріву. 

Вони мають стильний дизайн та фіксуються на вертикальній поверхні. Пристрої можуть функціонувати разом з кімнатними датчиками температури та іншим обладнанням. Термостати мають функцію оповіщень, що дозволяє бути в курсі важливих змін.

 

Настінні термостати: європейська та американська версія

 

Плануючи придбати настінні термостати важливо звернути увагу на версії виготовлення. На сайті присутні моделі європейської та американської версії.

Обладнання першого типу адаптоване для використання в європейських мережах та здатне керувати тільки системою опалення. Термостат збирає інформацію від інших підключених до нього пристроїв та запам'ятовує ритм життя власників оселі. Така модель може бути підключена до системи управління кліматом. До того ж його можна використовувати для керування бойлером.

Настінні термостати американської версії мають більш розширений функціонал, але для їх підключення необхідно придбати спеціальний адаптер. Обладнання дозволяє керування системою опалення та охолодження, що включає в себе електричні повітряні теплові насоси, та інші пристрої. 

 

Ефективний термостат водяного опалення з датчиком вологості

 

Функціонування термостата водяного опалення з датчиком вологості здійснюється за допомогою бездротової технології. Пристрої такого типу використовуються для керування водяним насосом, бойлером, фанкойлом чи котлом.

Характерною перевагою пристрою є його сумісність з обладнанням інших компаній. Термостати мають сучасний дизайн, а спостерігати за показниками зручно завдяки скляній сенсорній панелі. Коригувати дані можна з додатка на смартфоні.

 

Бездротовий термостат електричного обладнання: варіанти вибору

 

Більшість сучасних бездротових термостатів електричного обладнання працюють з підтримкою технології Z-Wave. Вони гарантують комфортне керування нагрівальним кабелем, електротермічної плівки та теплої підлоги. Це багатофункціональні пристрої із вбудованим датчиком температури та вологості. Крім того, вони оснащені зовнішнім датчиком температури.

Завдяки наявності декількох режимів роботи можна встановити певний, відштовхуючись від власного ритму життя.

Товар під замовлення
БрендGoogle Вбудовані датчикиТемпература, Движение, Влажность Живлення24В КолірМеталлик Країна виробникСША
Товар під замовлення
БрендGoogle Вбудовані датчикиТемпература, Движение, Влажность Живлення220В Країна виробникСША Протокол управлінняWi-Fi
БрендHeatit Вбудовані датчикиТемпература, Освещенность, Движение, Влажность ЖивленняБатарея АА КолірЧерный Країна виробникНорвегия
БрендEcobee КолірЧерный Країна виробникТайвань Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
Товар під замовлення
БрендGoogle Живлення220В Країна виробникСША Протокол управлінняWi-Fi
Товар під замовлення
БрендDanfoss Вбудовані датчикиТемпература ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникДания
Товар під замовлення
БрендAeotec Живлення220В КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
БрендMCO Home Вбудовані датчикиВлажность, Температура Живлення220В КолірБелый Країна виробникКитай
БрендMCO Home Вбудовані датчикиВлажность, Температура Живлення220В КолірБелый Країна виробникКитай
БрендMCO Home Вбудовані датчикиВлажность, Температура Живлення220В КолірБелый Країна виробникКитай
АртикулMH7H-WH2-BLACK БрендMCO Home Вбудовані датчикиВлажность, Температура Живлення220В КолірЧерный
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 3062грн
  • 12499грн
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет