Розумні датчики відкриття воріт

Плануючи організувати систему розумний будинок, важливо не забути придбати датчик відкриття гаражних воріт, що суттєво підвищить комфорт життя та убереже майно від злому. Він призначений для детектування відкриття воріт. Датчики руху для воріт у комплекті з контролером синхронізуються з мотором гаражних воріт, відкриваючи та закриваючи їх на вимогу, захищаючи від несанкціонованого проникнення.

Якісний датчик управління воротами встановлюється з контролером гаражних воріт. Придбати датчики воріт прямо від виробника, що дає можливість не тільки купити продукцію без переплат, але й отримати її з офіційною гарантією.


Принцип роботи датчика відкриття гаражних воріт

Працює датчик відкриття гаражних робіт за допомогою елемента, що проводить струм під впливом змінної магнітного поля. У бездіяльному стані всі деталі зімкнуті. Як тільки механізм отримує сигнал на відкриття дверей, магніт виходить із геркона, що розмикається.

В результаті датчик здійснює передачу радіосигналу на центральний блок контролю сигналізації.

Датчик відкриття використовується на металевих конструкціях заміських будинків, складів та ангарів.


Як встановити датчик керування воротами


Правильно встановити датчик управління воротами можна з огляду на принцип роботи механізму та його конструктивні нюанси. Але головні засади існують. Монтаж дверей необхідно виконувати так, щоб обладнання змінювало своє положення разом із дверним полотном, оскільки виявлення пристрою відбувається за вертикальною або горизонтальною зміною положення.

Установка відбувається за допомогою гвинтів. Також можна використовувати якісну двосторонню клейку стрічку.


Датчики воріт: особливості експлуатації


Для автоматизації процесу відкриття воріт використовуються різні системи та датчики. Одним із найкращих рішень є контролер із сиреною, який працює за бездротовим протоколом Z-Wave Plus. Перевагою пристрою вважається надійний захист каналу від зломщиків на відміну передачі даних по Wi-Fi. Для роботи використовуються бездротові зашифровані сигнали.

Віддавши перевагу такому пристрою, в комплексі можна отримати датчик нахилу воріт, контролер двигуна та додаткові аксесуари. Керування воротами відбувається через спеціальну програму на гаджеті або кнопкою на пристрої вручну. Деякі моделі мають функцію завантаження мелодій MP3.

Датчик воріт, що входить до комплекту, зчитує стан дверного полотна та повідомляє, коли воно буде відкрито.


Де краще придбати датчики руху для воріт


Щоб убезпечити своє житло та техніку від крадіжки, датчики руху для воріт варто придбати на сайті, де ведеться реалізація продукції безпосередньо від виробника. Там же можна скористатися пропозиціями професійних майстрів та замовити послугу інсталяції системи під ключ. Така компанія не тільки виконує встановлення, а й сервісну підтримку протягом усього терміну гарантії.

Кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися з моделлю та підібрати найкраще рішення, враховуючи параметри воріт та інші нюанси.

БрендAeotec Вбудовані датчикиОткрытия окна/двери Живлення220В КолірБелый Країна виробникСША
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 3999грн
  • 3999грн
Протокол управления
Встроенные датчики
Цвет