Розумні світильники Nanoleaf Lines

Продовжуючи виробництво інтелектуальних пристроїв освітлення серед асортименту інноваційних технологій компанія пропонує розумні світильники NANOLEAF LINES. Це модульні світлові панелі, за допомогою яких можна створювати оригінальні світлові композиції у будь-якій кімнаті.

Щоб вигідно придбати розумні системи освітлення варто завітати на сайт інтернет-магазину, де реалізація пристроїв відбувається напряму від виробника без націнок. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості та розрахована на довготривалий термін експлуатації. Серед великого асортименту рішень можна підібрати композицію, яка повністю задовольнить вимоги найвибагливішого дизайнера.

 

Високотехнологічні розумні світильники NANOLEAF LINES: в чому їх переваги

 

Встановлювати легкі розумні світильники NANOLEAF LINES можна без допомоги фахівців, використовуючи спеціальні кріплення або двосторонню клейку стрічку. Їх можна кріпити як на вертикальних, так і горизонтальних поверхнях. До того ж вони невибагливі до типу покриття, тому установку можна фіксувати у будь-якій кімнаті незалежно від її призначення. 

Розумні світильники виготовляються у вигляді світлових ліній, які дозволяють складати різноманітні геометричні фігури за бажанням власника оселі.

Управління розумними світильниками відбувається через спеціальний додаток на смартфоні, дотиком пальців до їх поверхні або за допомогою дистанційного пульта. З'єднання елементів відбувається за допомогою конекторів.

Варто зазначити, що при керуванні додатком можна створювати власні сцени або користуватись встановленими.

До характерних переваг композиції також можна віднести її синхронізацію з голосовими помічниками.

 

Розумні системи освітлення для дизайну вашої оселі

 

Характерною перевагою освітлювальних пристроїв є наявність функції, яка гарантує синхронізацію з мультимедійними установками, що дозволяє створити ідеальний тандем звуку та освітлення. Тепер насолоджуватись приємною атмосферою вечірки або переглядом крутого відеофільму стало ще простіше, адже музичний візуалізатор забезпечить неймовірні відчуття та залишить приємні враження від міроприємства.

Характерною особливістю розумної системи освітлення є підтримка 16 мільйонів кольорів, коригувати які можна через спеціальний додаток. 

На сайті зручно замовити певний комплект світильників і доповнювати його необхідною кількістю світлових панелей. Для створення неймовірних композицій можна використовувати спеціальні гнучкі з'єднувачі, які дозволяють робити кути.

БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей9 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей3 Країна виробникКитай Протокол управлінняHomeKit, Wi-Fi
Гнучкі з'єднувачі Nanoleaf Lines Flex Connectors - 3 шт.
Знижка 3%
БрендNanoleaf Країна виробникКитай
Накладка чорна матова Nanoleaf Lines - Matte Black - 9 шт.
Знижка 3%
БрендNanoleaf КолірЧерный Країна виробникКитай
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей4 Країна виробникКитай
АртикулNL59-K-6002LW15PKEU БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей15 Країна виробникКитай
БрендNanoleaf КолірРозовый Країна виробникКитай
БрендNanoleaf Живлення220В Кількість панелей3 Країна виробникКитай
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 579грн
  • 12299грн
Протокол управления
Цвет