Портативні контролери управління розумним будинком

Використовуючи портативні контролери управління розумним будинком можна контролювати виконання задач різноманітних побутових пристроїв та датчиків. З їх допомогою можна координувати роботу всіх елементів системи та звітувати про коректність функціонування, посилаючи дані на контрольний пристрій. Бездротова універсальна кнопка управління розумним будинком дозволяє вмикати чи вимикати вручну пристрої за власним сценарієм. 

На сайті компанії можна придбати контролер управління розумним будинком та інші портативні пристрої напряму від виробника. Вся продукція виготовлена згідно з міжнародними стандартів та має сертифікати. Таким чином, будь-який пристрій буде відмінно виконувати своє завдання тривалий час. Фахівці компанії допоможуть не тільки підібрати потрібну модель, а й можуть встановити чи налаштувати пристрої.


Які можна придбати портативні контролери управління розумним будинком

  • Пульт дистанційного керування. Ці портативні контролери управління розумним будинком можна під'єднати до широкого кола вимикачів, димерів, передавачів, датчиків та контролерів. Вони підтримують роботу багатоканальних пристроїв.
  • Портативний брелок. Він також допомагає вимикати чи запускати певну сцену, відкривши гараж чи увімкнувши освітлювальні пристрої. Компактний механізм дозволить забезпечити повний контроль над різними гаджетами.
  • Розумна кнопка. З її допомогою також можна виконувати керування пристроями, а її живлення відбувається від батарейок, що робить її мобільною.

Кнопки мають не тільки різний дизайн, а і колір, який можна вибрати до свого смаку. Серед великого асортименту дистанційних пультів та міні-брелоків так просто здійснювати управління сценаріями розумного будинку. А завдяки їх портативності, керувати системою стало ще простіше.


Як функціонує кнопка управління розумним будинком

Портативна кнопка управління розумним будинком є бездротовою, і з її допомогою можна керувати гаджетами в рамках сцени. Легка та зручна кнопка може бути використана як у відкритому доступі, так і виступати в якості тривожної. Її можна встановити у будь-якому зручному місці кімнати.

Такий пристрій підтримує декілька режимів натискань, які завчасно запрограмовані на певну дію. Таким чином можна вимкнути світло чи активувати сигналізацію. Її можна використовувати як екстрений виклик людям, які мають обмежені можливості. Корпус кнопки виготовлений із міцного матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень, а якщо є бажання можна придбати варіант будь-якого кольору. 


Як правильно підібрати контролер управління розумним будинком

Під час вибору контролера управління розумним будинком необхідно звернути увагу на далекобійність сигналу, якщо керівний центр розташований у дальній кімнаті. Також необхідно визначити не тільки тип, а й кількість пристроїв, які потім потрібно грамотно об'єднати в одну систему.

Слід зазначити, що на вибір моделі впливає тип системи контролю. Щоб управляти декількома простими сценаріями можна придбати пульт дистанційного управління на батарейках чи оснащений акумулятором. 

Протокол управлінняZigBee
Кнопка управління Z-Wave FIBARO The Button, Колір: Красный
Знижка 10%
БрендFibaro КолірКрасный Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
БрендFibaro ЖивленняБатарейки КолірЧерный Країна виробникПольша Протокол управлінняHomeKit
Універсальний пульт дистанційного керування Z-Wave - REM_ZRC100
Знижка 15%
БрендRemotec ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникКитай Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняВстроенный аккумулятор КолірЧерный Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
БрендFibaro ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
ЖивленняБатарейки Країна виробникРоссия Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняВстроенный аккумулятор КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендDuwi ЖивленняБатарейки Країна виробникГермания Протокол управлінняZ-Wave
Кнопка управління Hank One-Button Scene Controller - HNKESCN01
Знижка 10%
БрендHank ЖивленняВстроенный аккумулятор Кількість каналів1 КолірБелый Країна виробникКитай
Товар під замовлення
БрендNodOn ЖивленняБатарейки КолірРозовый Країна виробникФранция Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендAeotec ЖивленняВстроенный аккумулятор КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave
Показать еще 4 товара
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 899грн
  • 2665грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Цвет