Термостати на Din-рейку

Сьогодні великий попит мають електричні системи підігріву та охолодження повітря в приміщеннях. Але для того, щоб використання ресурсів було максимально економним, а платіжки за комунальні послуги не лякали своїми цифрами, варто встановити термостати на din-рейку. Вона являє собою ефективне монтажне пристосування, призначенням якої є фіксація різноманітних пристроїв розумного будинку. Розмістити din-рейку можна в розподільному щитку та контролювати процес опалення в оселі з комфортом.

Сьогодні контролер водяного опалення можна придбати на 5 чи на 10 виходів. Таким чином можна забезпечити повноцінне функціонування теплої підлоги й інших систем обігріву приміщень, встановивши певний сценарій. 


Надійні та ефективні термостати на din-рейку: як грамотно підібрати

 

Плануючи придбати термостати на din-рейку необхідно звернути увагу на ряд деяких нюансів. В першу чергу необхідно зважити на потужність підключеного оснащення. Також варто ознайомитися з функціональними можливостями обладнання та підібрати модель відповідно до власних потреб. Якісний термостат безпечний в експлуатації та виготовлений з міцних матеріалів, що забезпечує надійність контактів пристрою.

Зважаючи на потужність термостата краще обирати модель із запасом від потужності оснащення, яке буде до нього підключатися, показник не повинен бути менше за в 10%. Така необхідність пояснюється тим, що іноді необхідно працювати в максимальному режимі, і для тривалого функціонування агрегату потрібний певний запас потужності. 

Клеми терморегулятора повинні бути виконані методом високотемпературного зварювання, а корпус виготовлений з міцного пожежостійкого пластику та мати захист від перегріву. 

 

Контролер водяного опалення на 10 виходів

 

За необхідності можна придбати контролер водяного опалення на 10 виходів. Такий пристрій кріпиться на din-рейку та функціонує за допомогою безпровідної мережі. Він має 10 релейних виходів та харчується від мережі змінного струму. Таким чином можна керувати не тільки системою підлогового опалення, але й розширити його функціонал, додавши вимикачі та димери. Сучасні моделі такого плану мають чотири цифрових входи за допомогою яких можна контролювати сцени.

Придбавши контролер водяного опалення на 5 виходів можна контролювати лише роботу водяного опалення. Такі пристрої не мають додаткових функцій, але відмінно виконують поставлено задачу управління радіаторами та системою теплої підлоги.


Контролер водяного опалення: переваги використання

 

Варто зазначити, що контролер водяного опалення має ряд переваг та особливостей. Завдяки пристосуванню можна налагодити систему в зручному режимі, створивши зручний сценарій. При відсутності власників оселі температуру можна знижувати, заощаджуючи енергоресурси, що дозволить зменшити обсяг платіжок.

Також варто зазначити, що для установлення терморегулятора не потрібно проводити попередні роботи, а з монтажем можна впоратися самостійно при наявності незначного досвіду поводження з електроприладами. Сам пристрій фіксується на монтажну рейку. Для цього використовують спеціальні фіксатори. До того ж самі терморегулятори мають компактні габарити та не займають багато місця в електрощитку. 

БрендHeatit Живлення220В Кількість каналів9 Країна виробникНорвегия Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендDanfoss Живлення220В Кількість каналів10 КолірБелый Країна виробникДания
Товар під замовлення
БрендDanfoss Живлення220В Кількість каналів5 КолірБелый Країна виробникДания
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 8999грн
  • 12299грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Цвет