Багатофункціональним центром управління системи є адаптер для розумного будинку. Серед їх різновидів можна придбати плату розширення для RaspberryPi, яка працює по протоколу Z-Wave. Встановивши її, можна створювати власні сценарії для задоволення будь-яких потреб.

На сайті інтернет-магазину можна придбати якісну продукцію напряму від виробника з офіційною гарантією. Всі моделі виготовлені із якісних матеріалів згідно з міжнародними стандартами та пройшли сертифікацію, тому будуть тривалий час виконувати свою функцію. Щоб придбати потрібне рішення, за порадою можна звернутись до спеціалістів інтернет-магазину.

 

Адаптери для розумного будинку: особливості

 

RaspberryPi являє собою одноплатний комп'ютер, повноцінна робота системи якого забезпечується встановленням адаптера для розумного будинку. ПК можна використовувати як центр управління, який керує пристроями та датчиками. 

Більшість модулів прості у встановленні та підтримують мову програмування, що робить адаптери ідеальним для створення проєкту розумного будинку. Вони показують баланс продуктивності на фоні низького енергоспоживання. Під час виробництва продукції вдалося отримати функціональні адаптери з відмінними характеристиками.

 

Плата розширення для RaspberryPi: яку краще вибрати

 

Для динамічної розбудови мережі плата розширення RaZberry підтримує опцію  Explorer Frames та понад шість класів команд. За бажанням можна оновити прошивку та розширити функціонал адаптера для RaspberryPi. 

Одним із найкращих пристроїв для сценарію «Зроби сам» стане плата ZIGBEE POPP ZB-SHIELD, що дозволяє перетворити персональний комп'ютер на універсальний шлюз. Використовуючи адаптер, можна підключити до центру управління різні пристрої, термостати та датчики. 

Центром може бути адаптер AEOTEC Z-PI 7 з автономним живленням для керування датчиками. Під час розробки спеціалісти переслідували ціль створення програмного забезпечення без необхідності його спільної розробки. Таким чином, адаптер дозволяє використати повний функціонал та автоматизувати будь-який сценарій. При його встановленні також необхідно врахувати наявність програмного забезпечення.

Щоб модель відповідала індивідуальному запиту, можна звернутись до кваліфікованих спеціалістів інтернет-магазину, де буде надана найточніша інформація.

Країна виробникГермания Протокол управлінняZ-Wave
Товар під замовлення
БрендPopp Країна виробникГермания Протокол управлінняZigBee
Товар під замовлення
БрендAeotec Країна виробникСША
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 820грн
  • 2499грн
Протокол управления