IP камери купольні

Одними з найпопулярніших камер на ринку є пристрої з купольним форм-фактором. Даний вид камер дозволяє створити комплексну систему відеоспостереження для контролю об'єкта як зовні, так і всередині. Айпі камера має високу роздільну здатність зйомки, завдяки якому користувач отримує детальну картинку, на якій можна розглянути важливі елементи.

При виборі камери варто звернути увагу на фокусну відстань, наприклад для контролю вузького периметра краще вибрати гаджет з меншим кутом огляду, але матиме велику фокусну відстань. Це дозволить розпізнати об'єкт на великій відстані.

Підключення відеокамери до локальної мережі дозволить контролювати потенційно небезпечну зону в режимі реального часу. Додатково можна переглядати архів з мобільного додатка для iOS та Android або через веб-інтерфейс на стаціонарному ПК.

Камера може записувати відео 24/7 або за вбудованим датчиком руху. Для зберігання даних використовується локальний відеосервер, відеореєстратор із жорстким диском або хмарне сховище. Також певні моделі можуть мати в корпусі слот для встановлення карти пам'яті, яка дозволить зберегти частину відео залежно від обсягу.

Для відеоспостереження використовуються камери в мініатюрному корпусі, які практично непомітні в інтер'єрі. Вуличний варіант купольної відеокамери буде мати антивандальний корпус і може бути оснащений моторизованим об'єктивом для динамічної фіксації периметра. Також усі девайси мають вбудований інфрачервоний сенсор для зйомки у нічний час.

 

Основні характеристики ip камери відеоспостереження

 

  • Вулична чи внутрішня
  • Кількість мегапікселів
  • Максимальна роздільна здатність зйомки
  • Фокусна відстань
  • Кут огляду
  • Об'єктив фіксований або моторизований
  • Наявність ІЧ підсвічування
  • Наявність тривожних контактів для підключення до системи сигналізації

 

Як встановлюється та підключається купольна камера?

 

Найбільш популярним місцем розміщення купольної камери є стеля, проте при необхідності її можна встановити або вмонтувати в будь-яке зручне місце. Для фіксації в комплекті з камерою йдуть шурупи та дюбелі. Підключення до мережі Інтернет здійснюється за допомогою мережевого кабелю або Wi-Fi. Засмоктується камера від блока живлення або за допомогою РОЕ інжектора.

Товар під замовлення
БрендHikvision дозвіл камери2 Мегапикселя Живлення12В Країна виробникКитай Область застосування камериНаружная
Товар під замовлення
БрендDahua Technology дозвіл камери3 Мегапикселя ЖивленняPoE Країна виробникКитай Область застосування камериНаружная
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Область применения
Разрешение камеры
Цена

грн  –  грн

  • 3595грн
  • 3819грн
Протокол управления