Стерео підсилювач Yamaha WXA-50

19 475 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендYAMAHA Живлення220В КолірЧерный Країна виробникЯпония Протокол управлінняBluetooth, USB, LAN, Wi-Fi

Це апарат нової концепції, котра переборює рамки звичних уявлень про аудіосистеми. Мобільні додатки MusicCast для смартфона дозволяють транслювати музику з сумісних джерел, включаючи мобільні пристрої, комп'ютер або Інтернет-радіо, на аудіосистему, якщо в її складі є компоненти MusicCast. При цьому вся музика буде звучати з високою якістю. Широкі функціональні можливості дозволяють пристосувати відтворення до будь-яких вимог.

 • Підключіть до пристрою колонки - і ви отримуєте доступ до потокової музики або до створення багатокімнатної MusicCAST-системи.
 • Потужне 2.1-канальний звук
 • 90 Вт на канал (6 Ом, 1 кГц, КНІ 0,9%, навантажений 1 канал)
 • 70 Вт на канал (6 Ом, 20 Гц-20 кГц, КНІ 0,06%, навантажені 2 канали)
 • Сумісність з джерелами аудіосигналу або музичними сервісами будь-яких типів, включаючи потокові сервіси
 • Додаток MusicCast для зручності управління системою Ця програма дозволяє управляти компонентами категорії MusicCast
 • Відтворення натисненням однієї кнопки: натискання будь-якої кнопки включає пристрій і запускає відтворення музики
 • Ретро-дизайн з сучасною обробкою
 • 48-розрядний цифровий регулятор гучності має більш високу роздільну здатність, забезпечуючи високу якість настройки
 • Підтримка форматів DSD 5,6 МГц і FLAC / WAV / AIFF 192 кГц / 24 біт для відтворення аудіосигналу з високою роздільною здатністю
 • Компактний корпус шириною всього 214 мм, пристрій може бути встановлено в горизонтальному або вертикальному положенні.
 • Проста установка - при ширині 214 мм і висоті 42 мм пристрій займає в рековий стійці половину стандартної секції 1U
 • Низький рівень споживання енергії в режимі очікування: 1,8 Вт

Використання вже наявних аудіокомпонентів в складі MusicCast-системи

Підключіть свої колонки до блоку WXA-50 - і ви отримуєте доступ до потокової музики або можливість створення багатокімнатної MusicCAST-системи

МusicCast

MusicCast - це революційна технологія передачі аудіосигналу по мережі. MusicCast-сумісні пристрої можна використовувати разом або окремо. Управління ними здійснюється за допомогою єдиного простого, швидкого і інтуїтивно зрозумілого додатка. Ви можете використовувати звукову панель, бездротові аудісістема, AV-ресивер, HiFi-компоненти в будь-якій комбінації і з часом розширити свою систему MusicCast. Новий продукт компанії Yamaha, система MusicCast, дозволяє переносити будь-яку музику в будь-який зручний для вас місце.

MusicCast розширює можливості розважальних систем

Для передачі музики MusicCast використовує бездротову мережу з високою швидкодією. Система дозволяє в потоковому режимі транслювати цифрові музичні файли зі смартфона, ПК або мережевого сховища на інші пристрої категорії MusicCast, що знаходяться в будинку. Передбачена також трансляція музики з телевізора, Blu-ray плеєра та інших зовнішніх пристроїв, підключених до WXA-50. Крім того, на MusicCast-пристрої, що знаходяться в різних кімнатах, по Bluetooth можна транслювати потік музичних даних зі смартфона або планшета.

Передача потокової музики в кілька кімнат

У різних кімнатах ви можете відтворювати одну й ту ж музику або зовсім різні мелодії. Система MusicCast дозволяє кожному члену сім'ї слухати свою улюблену музику в будь-якому місці будинку.

Використання будь-яких музичних джерел і компонентів

Підсилювач WXA-50 має сумісність з джерелами аудіосигналу або музичними сервісами, включаючи потокові. Пропонуючи різноманітність роз'ємів для підключення телевізора, комп'ютера, CD-програвача та іншої аудіотехніки, пристрій дозволяє слухати музику з усього світу в будь-якому місці будинку.

Трансляція по Bluetooth® або AirPlay®

Ви можете відтворювати будь-які аудіофайли зі смартфона по бездротовому з'єднанню Bluetooth або AirPlay. Можна програвати музику з музичних додатків, радіопріложеній або місць для розміщення відеофайлів на кшталт YouTube ™.

Зручна настройка за допомогою смартфона або планшета

Для управління гучномовцями і швидкої зміни налаштувань скористайтеся смартфоном або планшетом разом з додатком MusicCast CONTROLLER. Воно ж функціонує як пульт дистанційного керування для всіх ваших MusicCast-сумісних пристроїв.

Відтворення натисненням однієї кнопки

Натискання будь-якої кнопки на передній панелі включає пристрій і запускає відтворення музики з обраного раніше джерела Швидкий і простий доступ до улюбленої музики.

Шість кнопок на пульті ДУ для створення попередніх

Пульт дистанційного керування включає групу з шести кнопок, яким можна призначити настройки для моментального виклику мережевих джерел на зразок Інтернет-радіостанцій, альбомів або композицій на NAS-сервері або USB-накопичувачі. Класичний дизайн з сучасною обробкою Пристрій з простим і функціональним дизайном має стильний вигляд і прекрасно поєднується з іншими компонентами аудіосистеми. Робота інженерів Yamaha поширюється не тільки на звучання: зовнішній вигляд елегантного металевого корпусу, виконаного в двох колірних тонах, безумовно підвищує задоволення від прослуховування музики.

Установка в будь-якому місці і в будь-якому положенні

Компактний корпус шириною всього 214 мм уміщається майже в будь-якому просторі, не привертаючи до себе зайвої уваги. Встановіть його в будь-якому зручному місці - вертикально або горизонтально, ізольовано або разом з іншими компонентами.

Неперевершена звучання - в будь-який час

У конструкції WXA-50 реалізовані інноваційні аудіотехнології і схемотехнічні рішення Yamaha. Наприклад, секція предусилителя зводить до мінімуму цифровий джиттер і використовує той же високопродуктивний ЦАП ESS, який встановлений в наших AV-ресіверах класу High-End. Фірмова схема заземлення харчування під назвою DAC on Pure Ground, виключає негативний вплив джерела живлення на якість звуку. 48-розрядний цифровий регулятор гучності забезпечує більш високу якість настройки в порівнянні зі звичайними цифровими або аналоговими регуляторами. А міцний металевий каркас додає конструкції стійкість, необхідну для відтворення музики з належною потужністю і чистотою.

Підтримка форматів DSD 5,6 МГц і FLAC / WAV / AIFF 192 кГц / 24 біт для відтворення аудіосигналу з високою роздільною здатністю

WXA-50 підтримує широке розмаїття форматів високого дозволу, включаючи DSD 5.6 МГц, WAV, FLAC, AIFF 192 кГц / 24 біт і ALAC (Apple Lossless) 96 кГц / 24 біт для iTunes. Незалежно від джерела, будь то завантаження з сайту або потоковий сервіс, музика відтворюється з високою роздільною здатністю, створюючи враження, ніби ви знаходитесь в концертному залі.

Низька споживана потужність

У режимі очікування WXA-50 споживає менше 2 Вт. Під час роботи споживання енергії становить 15 Вт, що теж досить мало. І навіть при тривалій роботі WXA-50 показує себе цілком економічним пристроєм Функція Auto Power Down дозволяє додатково економити енергію за рахунок установки автоматичного відключення через 2, 4, 8 або 12 годин роботи.

проста установка

WXA-50 включає ряд функцій, що дозволяють легко створити розгалужену домашню аудіосистему.

Компактний розмір для зручності розміщення в стійці

При своїй ширині 214 мм і висоті 42 мм (без ніжок) цей пристрій формату 1U зручно для розміщення в стандартній стійці.

 • Можливість включення і виключення з використанням тригера
 • Можливість роботи в локальній мережі
 • Функція бездротового виключення
 • Підтримка Інтернет-з'єднання

Характеристики
Тип: ресивер

Технічні характеристики
Діапазон частот 10 - 40000 Гц
Потужність на канал (8Ω) 55 Вт
Потужність на канал (6Ω) 70 Вт
Потужність на канал (4Ω) 105 Вт
Допустимий опір акустики (Ω) 4 Ом
Співвідношення сигнал / шум (RCA) 110 дБ
Додатково AirPlay, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, DLNA, USB (type A), інтернет-радіо, управління з смартфона, підключення iPod / iPhone

роз'єми
входи:
оптичний
вхід управління (ІК)
RCA 1 пар

виходи:
предусилителя (Pre-Amp)
на сабвуфер
критичний

Загальна
Пульт ДУ
Споживана потужність 2 Вт
Габарити (ШхГхВ) 214х251х52 мм
Вага 1.94 кг

Бренд:
YAMAHA
Живлення:
220В
Колір:
Черный
Країна виробник:
Япония
Протокол управління:
 • Bluetooth
 • USB
 • LAN
 • Wi-Fi

Стерео усилитель Yamaha WXA-50 [Инструкция] (stereo-usilitel-yamaha-wxa-50-1.pdf, 3,503 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків