Мультимедіа розумного будинку

Ще недавно меломанам доводилося облаштовувати складну систему з пристроїв і кабелів для того, щоб насолоджуватися музикою в будь-якій точці свого будинку. Сьогодні це питання легко вирішується інтеграцією систем мультирум у розумний будинок. Наша компанія пропонує не просто мережеві плеєри та підсилювачі, а комплексний підхід, який дозволить ваше життя звучати яскравіше.

Переваги системи мультирум для розумного будинку

Функціонально система мультирум є мережею пристроїв, зокрема, колонок, мережевих плеєрів, AV-ресиверів і підсилювачів, які дозволяють відтворювати музику з центрального пристрою (планшета або смартфона) в будь-якому куточку будинку.

Безперечною перевагою системи мультирум є те, що вона бездротова, тому мережеві плеєри, колонки та підсилювачі можуть перебувати в будь-якому місці. Управління відтворенням здійснюється через зручну функціональну програму.

Мультирум — модульна система розумного будинку, яку можна розвивати у своєму темпі. Такі багатокімнатні мережі підбираються під виділений бюджет та надалі розширюються з урахуванням потреб. При цьому додаткові пристрої так само керуватимуться одним додатком.

Бувши інтегрованою в систему розумного будинку, мережа може включати вже чинні прилади, наприклад домашню стереосистему, ресивер або мережевий плеєр з підсилювачем.

Мультирум багатоканальна і дає можливість відтворювати різноманітну музику в кімнатах. Крім того, ви можете створювати актуальні зони відтворення та «вивантажувати» їх у систему розумного будинку.

Переваги покупки мережевих плеєрів та підсилювачів у Neosmart

Наша компанія не просто пропонує окремі пристрої, які можна включити до системи розумного будинку, а комплексний підхід до вирішення того чи іншого завдання. Це може бути організація сонцезахисту, освітлення чи відтворення музики.

Наші співробітники допоможуть підібрати мережеві плеєри та підсилювачі необхідної потужності з урахуванням площі, конфігурації приміщень та функціоналу.

Більшість пристроїв для розумного будинку прості в установці та мобільні, що дає можливість їх монтажу на будь-якому етапі ремонту. Крім того, ви завжди зможете їх перемістити.

Всі товари, представлені в каталозі, є оригінальною та сертифікованою продукцією, що підтверджується документально. Плеєри, підсилювачі та системи мультирум поставляються з гарантією та експлуатаційними документами. У нашому каталозі представлені пристрої таких брендів, як iEast та Yamaha, які є лідерами ринку, давно здобули визнання та численні позитивні відгуки.

Перед відряджанням замовлення надійно упаковуються, що унеможливлює пошкодження при транспортуванні.

БрендGoogle Живлення220В КолірСерый Країна виробникСША Протокол управлінняBluetooth, Wi-Fi
АртикулGA01892-US БрендGoogle Живлення220В КолірБелый Протокол управлінняBluetooth, Wi-Fi
Товар під замовлення
БрендAmazon Протокол управлінняBluetooth, Wi-Fi
Товар під замовлення
БрендGoogle Живлення220В КолірЧерный Країна виробникСША Протокол управлінняBluetooth, Wi-Fi
Аудіо модуль для створення Мультірум AudioCast M5 Wi-Fi c підтримкою iOS і Android
Знижка 10%
БрендiEast Живлення Кількість каналів2 КолірЧерный Країна виробникКитай
Товар під замовлення
БрендBroadlink Живлення Країна виробникКитай Протокол управлінняWi-Fi
Товар під замовлення
БрендGoogle КолірЧерный Протокол управлінняWi-Fi, LAN
Товар під замовлення
БрендGoogle КолірЧерный Протокол управлінняWi-Fi
Товар під замовлення
БрендYAMAHA Живлення220В Кількість каналів2 КолірБелый Країна виробникЯпония
Товар під замовлення
БрендYAMAHA Живлення220В Кількість каналів2 КолірЧерный Країна виробникЯпония
Товар під замовлення
БрендApple Протокол управлінняHomeKit, Bluetooth, Wi-Fi
БрендiTach Живлення КолірЧерный Країна виробникСША Протокол управлінняLAN
Показать еще 12 товаров
Відгуки

Дані не знайдено

Написати відгук
Фільтри товарів
Производитель
Цена

грн  –  грн

  • 224грн
  • 20295грн
Количество каналов управления
Протокол управления
Цвет