Вставною диммер Z-Wave Selection - ZWSED

2 255 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендAeotec Вбудовані датчикиСчетчик электричества Живлення220В Кількість каналів1 КолірБелый Країна виробникСША Протокол управлінняZ-Wave

Створіть інтелектуальне освітлення

Процес діммірованія тепер став більш плавним. Пристрій має більш широку сумісність. Управління стало більш швидким і чуйним. Ніколи ще автоматизація та інтелектуальне управління не були такими ефективними. Крім того, диммер має такий компактний розмір, що ви будете просто вражені кількістю функціональних можливостей всередині нього. Ідеальне інтелектуальне освітлення є невід'ємною частиною будь-якого воістину розумного будинку. Воно повинно бути чуйним і мати необхідний рівень яскравості. Воно повинно включатися автоматично в той момент, коли вам це потрібно, і відключатися, коли ви виходите з кімнати. Тепер створити таке освітлення - простіше простого.

Ідеальне інтелектуальне освітлення є невід'ємною частиною будь-якого воістину розумного будинку. Воно повинно бути чуйним і мати необхідний рівень яскравості. Воно повинно включатися автоматично в той момент, коли вам це потрібно, і відключатися, коли ви виходите з кімнати. Тепер створити таке освітлення - простіше простого.

Створення складної системи освітлення завжди було непростим завданням. Раніше для автоматизації освітлення за допомогою Z-Wave системи вам доводилося замислюватися про тип електропроводки, про тип встановленої системи освітлення (відсічення фази по задньому або передньому фронті), а також використовуваних сімісторов або тиристорах. Все це дуже складно. Якщо б ви не врахували будь-який з цих параметрів, то ваше освітлення стало б для вас справжнім головним болем.

Все це в минулому. Nano Dimmer пропонує швидку установку інтелектуального освітлення без будь-яких зайвих проблем.

проста установка

Nano Dimmer дозволяє вам підключати до Z-Wave системі як нові, так і встановлені світильники. Це робить вашу систему освітлення інтелектуальної, чуйною і зручною. Тепер ви отримаєте можливість керувати нею, встановлюючи розкладу і контролюючи рівень яскравості.

Для цього вам всього лише необхідно встановити Nano Dimmer за настінним вимикачем.

найкраща сумісність


Раніше завжди виникали складності з сумісністю лампочок. Тепер все стало просто. Nano Dimmer включає в себе спеціальний модуль Lighting Engine і 32-бітний процесор, які дозволяють розраховувати рівень яскравості освітлення на безпрецедентних швидкостях. Прилад надає ідеальну функцію діммірованія і автоматично переналаштовує свої параметри при підключенні нової лампи, забезпечуючи ідеальну сумісність.

світлодіодні Дімміруемие світлодіодні лампи
компактні флуоресцентні флуоресцентні
лампи розжарювання галогенні

Чи не потрібен нейтральний провід

Nano Dimmer прекрасно підходить не тільки для управління освітленням, але і повністю сумісний з будь-проводкою.

Пристрій можна підключити як до   двухпроводной, так і   трехпроводной   системі освітлення. Lighting Engine сам визначає, чи є у ваших вимикачів нейтральний провід і потім автоматично налаштовує параметри.

Універсальна сумісність з проводкою Працює з нейтральним проводом Працює без нейтрального проводу

Можна підключити до встановленого вимикача

Nano Dimmer розроблений для поліпшення вашого будинку, а не для його повної зміни. Саме тому його зробили сумісним практично з будь-якими вимикачами, які встановлені як в старих, так і нових будинках. Пристрій невидимо встановлюється за ними, покращуючи їх функціональність, не вимагаючи їх заміни.

плавне діммірованіе

Функція діммірованія - це красиво. Однак все це справа техніки. Для цього необхідно здійснити управління фазою - зменшити напругу, яка лампочка використовує при відсіканні фази по задньому або передньому фронті.

Вам не обов'язково навіть знати про це, тому що Nano Dimmer все зробить за вас автоматично. Це значно спрощує установку і регулювання яскравості. Nano Dimmer сумісний з системами освітлення з відсіканням фази як по задньому, так і переднього фронтах.

Плавне діммірованіе, безумовно, це дуже красиво і привабливо, і Nano Dimmer справляється з цим ідеально.

Nano Dimmer без всяких проблем надасть вам потрібний рівень яскравості освітлення в діапазоні від 0% до 100%. Крім того, прилад дозволяє вам регулювати швидкість діммірованія, надаючи можливість змінювати яскравість вогнів протягом декількох секунд або хвилин.

Безпека

Ваше освітлення може бути досконалим, але воно все ж працює від електроенергії. Всяке трапляється. Завжди бувають скачки напруги, і Nano Dimmer забезпечує прекрасний захист від них. Завдяки вбудованому захисного пристрою від перенапруги і перевантаження, Nano Dimmer не тільки підтримує ваше освітлення, але і забезпечує повну безпеку.

Захист від стрибків напруги Захист від перевантаження

Характеристики

 • Протокол: Z-Wave Plus (868,42 МГц)
 • Напруга: 220V
 • Максимальне навантаження: 1.2а
 • Вбудований лічильник електроенергії
 • Споживання енергії в режимі очікування: <0,8 Вт
 • Робоча температура: від 0 до + 40 ° С
 • Працює по 2-х або 3-х провідної системі
 • Розміри: 42 х 39,5 х 20 мм
Бренд:
Aeotec
Вбудовані датчики:
 • Счетчик электричества
Живлення:
220В
Кількість каналів:
1
Колір:
Белый
Країна виробник:
США
Протокол управління:
 • Z-Wave

Вставной диммер Z-Wave Selection ― ZWSED [Инструкция] (vstavnoy-dimmer-z-wave-selection-zwsed-1.pdf, 1,145 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків