+38 (068) 641-96-70 +38 (095) 641-96-70 +38 (093) 641-96-70
Email [email protected]
Час роботи ПН-ПТ 9:00 - 18:00
Система розумного будинку стала справжнім проривом останніх десятиліть. Її ключовою перевагою стала можливість автоматизації низки побутових процесів. Можна налаштувати систему опалення, щоб вона включалася за часом доби (і навіть року), за температурою в приміщенні або поза ним. А краще, якщо і те, й інше. Наприклад, коли нікого немає вдома, нагрівання може бути мінімальним, коли сім'я на місці – обладнання відстежує температуру та піднімає її, якщо вона не досягає потрібного значення.
Однією з особливостей розумного дому є його різноманітність. З тих самих елементів можна зібрати зовсім різні системи. А ще їх завжди можна доповнити новими гаджетами та функціями. Тож розумний дім – це як конструктор для дорослих.
У цій статті ми розглянемо функціонал, який стане в нагоді в приміщеннях, де є маленькі діти, а також люди з обмеженими фізичними можливостями.
У всіх батьків з маленькими дітьми одна й та сама проблема: нагляд за малюками забирає багато часу та сил. Які функції розумного дому будуть особливо корисними в такій ситуації? Насамперед:
Останній пункт стане в нагоді, якщо в житлі є технічні приміщення. Наприклад, малюкові нема чого робити в майстерні, гаражі, котельні або льоху.
Розумні камери стануть у нагоді для школярів середніх класів, які повертаються додому самостійно. Якщо дитина не з'явиться вчасно, розумний дім може поінформувати батьків про те, що щось не гаразд. Затримка на 30 – 60 хвилин може бути не страшною, але період між поверненням дитини та батьків може становити від 3 до 6 годин.
Якщо у квартирі проживають люди з обмеженими фізичними можливостями, а це може бути пов'язано як з віковими змінами, так і з наслідками травм, система розумного дому також буде корисною. Для людей похилого віку, особливо якщо спостерігаються проблеми з пам'яттю, можна використовувати функції відключення розеток або обладнання. Якщо є обмеження рухливості, добре допоможе віддалене управління (краще голосове, адже пульт може впасти або загубитися): шторами, освітленням, опаленням. Коли дорослі члени сім'ї перебувають на роботі, бажано мати доступ до домашньої камери та сценарій, за якого розумний дім «здогадається» проінформувати інших членів сім'ї або направити виклик у швидку допомогу.
Зрозуміло, вибір функціоналу залежить від особливостей мешканців. Наприклад, якщо йдеться про людину з деменцією, не варто давати їй можливість самостійно залишити житло. Якщо у бабусі проблеми з опорно-руховим апаратом – переконайтеся, що вона зможе увімкнути телевізор або відкрити штори, не встаючи з дивана.
Не знайдено дописів
Написати відгук