Контролер Z-Wave FIBARO Home Center 2 - FIB_HOMEC2

8066030
22 999 грн
19 999 грн
Ви економите: 3 000 грн
В наявності
+
Додати відгук
Задати питання
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендFibaro Живлення12В КолірМеталлик Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave

Контролер Z-Wave FIBARO Home Center 2 - FIB_HOMEC2 контролер Z-Wave Fibaro Home Center 2 - FIB_HOMEC2 - найпродуктивніший і функціональний контролер розумного будинку для мережі Z-Wave, що відрізняється чудовим графічним інтерфейсом.

FIBARO Home Center 2 - FIB_HOMEC2

Z-Wave Контролер Fibaro Home Center 2 являє собою пристрій побутової електроніки, яке використовується для автоматизації розумного будинку. Fibaro Home Center 2 спілкується з електронними датчиками і пристроями, розташованими в будинку, з використанням дротових і бездротових технологій і підключається до центрального серверу (при віддаленому доступі), використовуючи існуючий широкосмуговий канал зв'язку (кабель або DSL).

Можливості Fibaro Home Center 2

Інтерфейс Z-Wave контролера дозволяє користувачеві контролювати стан і управляти різними Z-Wave датчиками і пристроями. Home Center 2 об'єднує кілька складних протоколів управління, автоматизації та інтернет протоколів в одному простому пристрої plug'n'play. Це забезпечує інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс, який дозволяє користувачеві управляти будинком легко як з дому і офісу, так і за допомогою мобільного телефону.

можливості

 • Висока продуктивність пристрою
 • Низьке споживання енергії
 • Віддалений доступ через веб-браузер або мобільний телефон
 • Простий і зручний призначений для користувача інтерфейс
 • Проста і швидка настройка шлюзу
 • Geo локалізації - відстеження членів Вашої родини
 • SMS-повідомлення
 • Управління правами користувачів
 • Різні асоціації з пристроями
 • Сцени управління в залежності від погодних або інших призначених для користувача умов
 • Розширена система відновлення
 • Система резервного копіювання завжди зберігається на вбудованому жорсткому диску
 • Історія подій

структура обладнання

Процесор Intel Atom 1,6Ghz. Завдяки своїй ефективності, Центр Управління НС 2 набагато швидше за інших Z-Wave шлюзів, представлених на ринку. Процес передачі інформації в мережі Z-Wave значно поліпшений, результатом чого стало негайне реагування на команди, що посилаються користувачем системи домашньої автоматизації.

Відновлювальний Диск 4GB MLC

Відновлювальний Диск 4GB MLC. Завдяки підходу Fibaro до захисту даних, значно покращилася безпеку користувача. У кожного Центру Управління НС 2 є свій власний диск відновлення, що містить диск з резервною копією, унікальною для кожного шлюзу. Це повністю запобігає несанкціонований доступ до системи. Ще однією перевагою цього рішення є швидка і проста система виправлення після будь-якого збою.

1GB RAM, 2GB SLC Жорсткий Диск.

1GB RAM, 2GB SLC Жорсткий Диск. Велика пам'ять + швидкісний процесор = швидка комунікація між пристроями системи Fibaro. Архітектура обладнання, використана в Центрі Управління НС 2, дозволять системі домашньої автоматизації базується на Z-Wave працювати швидше, ніж будь-коли.

Бренд:
Fibaro
Живлення:
12В
Колір:
Металлик
Країна виробник:
Польша
Протокол управління:
 • Z-Wave

Контроллер Z-Wave FIBARO Home Center 2 - FIB_HOMEC2 [Инструкция] (kontroller-z-wave-fibaro-home-center-2---fib_homec2-2.pdf, 11,654 Kb) [Завантажити]

5 out of 5
Відгуки
5 star
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Андрей
Коментар
Не был уверен в покупке, так как для умного дома у себя я покупал гаджеты не только в этом магазине и не только от этого производителя. Были сомнения, что все устройства смогут соединиться по сети и контролер "увидит" их все. Но ничего, все работает. Контролер видит и датчик движения, и мой контролер влажности и температуры. Нравится большой набор функций и абсолютная настраиваемость гаджета. Очень современный, рекомендую!
Илья
Коментар
Из всех просмотренных мною устройств выбрал именно такой контролер по нескольким причинам. Во-первых интерфейс позволит контролировать несколько датчиков и я легко смогу управлять своим домом находясь даже дистанционно. А во-вторых производитель надежный и сборка качественная. Доставка сработала аккуратно. Уже четвертый месяц пользуюсь Z-Wave FIBARO, сигналы проходят чётко.