Датчик диму та чадного газу Nest Protect

4 299 грн
В наявності
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендGoogle Вбудовані датчикиТемпература, Задымление, Влажность, Угарный газ ЖивленняБатарейки Країна виробникСША Протокол управлінняWi-Fi

Незважаючи на внутрішні зміни, дизайн датчика виконаний у традиційному строгому та мінімалістичному стилі пристроїв від компанії Nest. Білий датчик виготовлений із термостійкого пластику, здатного витримувати великі температури. Центральна частина датчика - це світлове кільце-індикатор із чотирма колірними режимами: білим, зеленим, синім та червоним. Кожен колір відповідає рівню тривоги та має свій звуковий супровід. Поверхня пристрою по всьому периметру усипана маленькими отворами, завдяки яким внутрішні датчики визначають наявність диму в приміщенні.

Легко та просто встановити!

Варто зазначити, що існують загальні правила встановлення датчиків диму та чадного газу. На їх основі Nest Protect рекомендується встановлювати на стелі на відстані 3,5 метра від кожної стіни. Рекомендується встановлювати додатковий датчик нагорі сходів, що ведуть на другий, третій та вище поверхи. Встановлюючи пристрій на кухні, переконайтеся, що відстань між датчиком та плитою становить 3 метри. І насамкінець, Nest Protect не встановлюється в гаражі або на горищі. Всі можливі функції датчика Nest Protect доступні в безкоштовному додатку Nest, який ви можете завантажити та створити в ньому обліковий запис, паралельно встановлюючи датчик на стелю.

Для синхронізації з пристроями на базі iOS або Android та налаштування параметрів використовується мережа Wi-Fi. Інші датчики Nest Protect підключатимуться вже автоматично. Після підключення перевірте стан Nest Protect і рівень заряду батарей через програму. Голосова функція перевіряється вручну. Використовуючи програму, ви можете вимкнути звук датчика, якщо немає видимої загрози та сильного диму. Доступ до Nest Protect може отримати будь-який член вашої родини, просто створивши обліковий запис.

Завжди на зв'язку!

Розумний датчик надсилає вам оповіщення, якщо щось пішло не так, вказуючи при цьому точну кімнату, причину тривоги та можливі варіанти усунення проблеми. Через програму Nest ви також можете тестувати всі наявні у вашому будинку датчики на працездатність. При виявленні диму, Nest Protect не відразу включає гучні звуки сирени, а попередньо сповіщає вас людським голосом та жовтим світлом підсвічування. Таке сповіщення Heads-Up (Обережно!) працює у випадку з тостом, що підгорів. При дійсно сильному рівні чадного газу ви вже почуєте звуки рупора, а підсвічування спалахне червоним кольором. При помилковій тривозі, ви можете відключити сигнал одним помахом руки - достатньо стати під пристрій і помахати рукою, як при прощанні.

Крім того, датчик Nest Protect досить розумний, щоб перевіряти рівень заряду батарей сам. Раз на місяць датчик перевіряє мікрофон і рупор, щоб у непередбачений момент не виникло жодних проблем із оповіщенням про небезпеку. Якщо у вашому будинку встановлено кілька датчиків, то у разі екстреної ситуації вони всі говорять одночасно, навіть за слабкого Wi-Fi сигналу.

Комфортний сон завжди та скрізь!

Завдяки програмній функції Steam Check і датчику вологості, Nest Protect розрізняє дим і пару, так що вас не турбує сирена, якщо ви приймаєте дуже гарячий душ. Розробники оснастили пристрій дуже дбайливою функцією: якщо ви захотіли випити води на ніч, але не хочете вмикати світло, то Nest Protect висвітлить вам шлях. Тепер світло стало яскравішим. Nest Protect не посміє потурбувати ваш сон, навіть якщо потужність батарей закінчується. Пристрій надішле вам оповіщення на ваш смартфон або натякне кольором свого центрального RGB підсвічування. Перед сном подивіться на Nest Protect: зелене світло говорить про те, що заряд батарейок у порядку, і ви можете спокійно укладатися спати, і жодні сигнали не порушать ваш сон. Функція називається просто Nightly Promise - Добрих снів!

Характеристики

 • При незначному задимленні детектор світиться жовтим і повідомляє про проблему;
 • Попереджає про низький заряд батарей;
 • Слідкує за тим, щоб концентрація чадного газу не перевищувала безпечного рівня;
 • Фотоелектричний датчик диму;
 • Датчик чадного газу;
 • Датчик температури;
 • Датчик вологості;
 • Три датчики активності;
 • Датчик освітленності;
 • Живлення: батареї АА х 6 шт.;
 • Гучність динаміка - 80 дБ на відстані 1 м при частоті 1 кГц;
 • Гучність сирени - 85 дБ на відстані 3 м;
 • Wi-Fi 802.11 b/g/n (2,4 ГГц), 802.15.4 (2,4 ГГц);
 • Розміри: 13,4×13,4×4,1 см
Бренд:
Google
Вбудовані датчики:
 • Влажность
 • Задымление
 • Температура
 • Угарный газ
Живлення:
Батарейки
Країна виробник:
США
Протокол управління:
 • Wi-Fi
5 out of 5
Відгуки
5 star
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Никита
Коментар
При подключении газа, в газовой конторе сказали что в обязательном порядке нужно установить к котлу датчик угарного газа, иначе не сделают пуск газа. Так как это был для меня абсолютно незнакомый вид товара, решил купить что подешевле. Но знакомый из конторы посоветовал сразу брать качественный, так как все дешевые выходят из строя не проработав даже и месяца. Этот датчик уже работает более года.
Егор
Коментар
Когда закончили ремонт на кухне, то я настоял, чтобы у нас в квартире был датчик дыма. На сайте я нашел подходящую модель, остановился на этой модели, выходило дорого, но датчик себя оправдал. Однажды жена начала готовку, прилегла на пару секунд и заснула. Вода выкипела и каша прихватилась ко дну. Газ не потух, но каша начала гореть и дымить. Датчик сработал, подал сигнал, жена проснулась и устранила неприятность. А если бы не было датчика и газ потух? Тогда была бы трагедия.