Датчик витоку чадного газу (СО) FIBARO CO Sensor для Apple HomeKit -FGBHCD-001

655999140
4 999 грн
4 699 грн
Ви економите: 300 грн
В наявності
+
Додати відгук
Задати питання
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендFibaro Вбудовані датчикиТемпература, Угарный газ ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняHomeKit

Один пристрій, безліч функцій

Датчик, сертифікований за стандартами ЄС, має виняткову точністю вимірювань. Він здатний помітити навіть незначне перевищення рівня чадного газу, наявність якого, згодом, може відбитися на Вашому самопочутті.
При більш високих концентраціях чадного газу, FIBARO CO Sensor негайно оповістить Вас про це. Більш того, датчик може працювати автономно, незалежно від того, підключений він до системи чи ні, щоб в разі загрози оповістити Вас про неї.

Датчик температури

Вбудований датчик теператури можна використовувати для управління роботою систем обігріву або кондиціонування в приміщенні, де він встановлений. Різке підвищення температури в приміщенні, також може бути ознакою пожежі, а, наприклад, зниження, наслідком несправності в роботі системи опалення. Він легко інтегрується в існуючу систему FIBARO одним нажаніем кнопки, після чого дані з нього можуть бути доступні в будь-якій точці світу.

звукова сигналізація

Гучний тривожний сигнал, що видається датчиком в разі небезпеки, проінформує Вас про перевищення концентрації чадного газу в приміщенні. Крім того, звуковим сигналом датчик заздалегідь поінформує про необхідність заміни вбудованої батареї. До речі, саме завдяки батареї, датчик попередить Вас про загрозу, навіть якщо будинок буде знеструмлено.

світлова індикація

Наявність багатоколірного світлодіода значно розширює можливість інформування користувача про різні обставини. Наприклад, червоне блимання, говорить про небезпеку, в той час як світіння іншими квітами інформує про режим роботи, рівень заряду батареї, як сигнал бездротової мережі.

Стовідсоткова гарантія якості

Датчик FIBARO CO - це пристрій, що дозволяє убезпечити ваше життя, тому тести відповідності необхідним вимогам стандарту EN 50291-1: 2010 року проводяться акредитованою лабораторією BSI Group. Кожен Z-Wave сенсор СО проходить тривалу перевірку, яка включає рутинні випробування продукту і оцінку процесів контролю якості виробництва.

Детальна інформація та журнал вимірювань

Унікальна точність вимірювання задається винятковою формою. Концентрація СО представлена на графіку і журналі вимірювань, збережених в пам'яті системи.

Простота рятує життя

На сторожі вашого добробуту

Навіть невеликі концентрації монооксиду вуглецю може викликати дискомфорт і загострення з плином часу.

Контролюйте основні прилади

безмовний вбивця

Чадний газ (СО) - це невидимий, без запаху газ. Це робить його особливо небезпечним для людей і тварин.

Постійно дбайте про свій будинок

Небезпечний чадний газ також може з'явитися у вашому будинку, коли ви відсутні. Завдяки системі FIBARO ви дізнаєтеся про небезпеку, де б ви не знаходилися. З датчиками Z-Wave FIBARO або FIBARO для додатків HomeKit ви завжди маєте миттєвий доступ до інформації.

знати більше

Датчик чадного газу FIBARO є унікальним рішенням. Пристрій забезпечує виняткову точність вимірювань і дає чіткі графіки концентрації CO при підключенні до системи. Інформація про рівнях СО зберігається, тому ви можете повернутися до архівувати даними, коли захочете.

система захисту

Датчик FIBARO CO взаємодіє з іншими пристроями, створюючи інтелектуальну активну структуру захисту.

Яка кількість СО в спальні?

Голосове керування доступне з Apple, Siri або Amazon Alex.

Контролюйте загрозу у її джерела

Встановіть FIBARO CO Датчики, де вплив чадного газу найбільш ймовірно, щоб забезпечити безпеку вашого будинку.

миттєві повідомлення

Система дозволяє відразу дізнатися про підвищений вміст монооксиду вуглецю, відправивши важливу інформацію прямо на ваш смартфон.

Подбайте про своїх близьких

Чадний газ може легко потрапити в будь-яку кімнату в вашому домі. Помістіть датчик FIBARO CO, де ви хочете, щоб ваші близькі були в безпеці.

Не потребує системи розумного будинку

Датчик чадного газу може працювати як автономний пристрій. Тоді він не надає функції, доступні через систему розумного будинку, але він як і раніше є точним і ефективним датчиком вуглекислого газу. Ви можете використовувати його самостійно або віддавати його своїм близьким, навіть якщо ви і вони не використовуєте систему FIBARO.

Характеристики

 • Джерело живлення: 3 В постійного струму
 • Тип акумулятора: CR123A
 • Термін служби в типових умовах: 8 років
 • Діапазон вимірювання концентрації СО: 0 - 450 проміле
 • Точність вимірювання: ± 10 проміле / ± 5%
 • Час спрацювання сигналізації: 50 проміле 60-90 хв; 100 проміле 10-40 хв; 300 проміле <1,5 хв
 • Рівень звуку сирени: 85 дБА на 3 метри
 • Робоча Температура: 0 - 50 ° C
 • Робоча вологість: Відносна вологість 10-95% без конденсації
 • Відповідність директивам ЄС: RED 2014/53 / EU; RoHS2011 / 65 / EU; EN 50291-1: 2010
 • Радіопротокол: Bluetooth® з низьким енергоспоживанням
 • Радіочастота: 2,4 ГГц
 • Потужність радіопередачі: до 5,5 дБм (EIRP)
 • Відстань: до 50 м (вільний діапазон)
 • Розміри (діаметр х висота): 65 х 28 мм
Бренд:
Fibaro
Вбудовані датчики:
 • Температура
 • Угарный газ
Живлення:
Батарейки
Колір:
Белый
Країна виробник:
Польша
Протокол управління:
 • HomeKit

Датчик утечки угарного газа (СО) FIBARO CO Sensor для Apple HomeKit —FGBHCD-001 [Инструкция] (datchik-utechki-ugarnogo-gaza-so-fibaro-co-sensor-dlya-apple-homekit-fgbhcd-001-1.pdf, 1,431 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків