Датчик відкриття дверей / вікна - EVR_HSM02

2 050 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендEverspring Вбудовані датчикиОткрытия окна/двери ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникКитай Протокол управлінняZ-Wave

Датчик відкриття дверей / вікна Everspirng сигналізує про відкриття і закриття дверей або вікна. Пристрій складається з магнітного елемента і основного блоку. Магніт встановлюється на рухому частину вікна або двері. Блок закріплюється на дверну або віконну раму. Датчик може бути встановлений за допомогою болтів або двосторонньої клейкої стрічки.

Датчик відкриття дверей / вікна Everspirng - пристрій з живленням від батареї. Датчик знаходиться в сплячому режимі до моменту впливу на нього. Після програмованого часу сну датчик активізується і відправляє інформацію про свій стан. Після цього датчик повертається в стан спокою. Немає необхідності знімати датчик при заміні батареї, що підтверджує зручність його використання. У разі необхідності заміни батареї датчик відправляє сигнал контролеру Z-Wave.

Датчик призначений для забезпечення безпеки і миттєво відправляє сигнал при виявленні стороннього втручання. Датчик посилає інформацію керуючому пристрою (шлюзу Z-Wave) або будь-якого іншого сполученого з ним Z-Wave пристрою. Один датчик може контролювати до 4-х асоційованих пристроїв одночасно.

Пристрій може бути включено в мережу Z-Wave за допомогою пульта дистанційного керування або будь-якого іншого контролера Z-Wave. Для конфігурації режимів роботи датчика потрібне стаціонарне пристрій управління, таке як ПК з програмним забезпеченням для Розумного будинку.

Технічні характеристики:

 • Радіус дії: до 30 м в будівлях
 • Дисплей: світлодіодний
 • Кнопки управління: одна кнопка для включення, пробудження і виключення
 • Джерело живлення: CR2450
 • Розміри: 70 x 11.5 x 44 мм
 • Вага: 50 гр. / білий колір
Бренд:
Everspring
Вбудовані датчики:
 • Открытия окна/двери
Живлення:
Батарейки
Колір:
Белый
Країна виробник:
Китай
Протокол управління:
 • Z-Wave

Датчик открытия двери/окна — EVR_HSM02 [Инструкция] (datchik-otkrytiya-dveri-okna-evr_hsm02-1.pdf, 124 Kb) [Завантажити]

5 out of 5
Відгуки
5 star
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Яна
Коментар
Я в восторге от такого интернет - магазина. В нем продаются уникальные товары которые так просто не найти и не купить. Уже много чего обновила в своем доме благодаря товарам, которые продаются здесь. Еще одна моя радостная покупка - умные датчики открытия двери. Они легко настраиваются, всегда можно быть в курсе, если в тот или иной момент дверь или окно открылись.
Анна
Коментар
По мере возможности обустраиваю свою квартиру и делаю свою жизнь комфортнее. Поскольку много нужных товаров приобрела в этом магазине, то и за датчиком открытия окон обратилась в каталог этого магазина. Здесь и цена адекватная и производитель надежный. Купила и не пожалела. Доставили аккуратно. Пользуюсь третий месяц. И теперь уверена в безопасности и никто не проникнет.