Датчик відкриття дверей / вікна коричневий FIBARO Door / Window Sensor Truffle surprise - FIBEFGK-106-ZW5

2 049 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
  • — Найкраща ціна
БрендFibaro Вбудовані датчикиБинарный, Открытия окна/двери ЖивленняБатарейки КолірКоричневый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave

Датчик відкриття дверей / вікна Fibaro Door / Windows Sensor працює на батареї. Підтримує стандарт Z-Wave.

Датчик розширює можливості системи, контролюючи відкриття дверей, вікон і дверей гаража. Застосовується в автоматичному управлінні світлом, кліматом і використовується в системах безпеки. Крім того, модуль може бути обладнаний температурним датчиком і може використовуватися як пристрій, що розширює можливості настінного вимикача.

Датчик відкриття дверей / вікна Fibaro Door / Window sensor є найменшим пристроєм такого типу серед всіх, доступних на ринку на поточний момент. Дизайн пристрою робить його практично невидимим на будь-якому вікні або дверях.

Проста і швидка установка

Встановити датчик гранично просто. Дістаньте його з коробки, зніміть верхню кришку корпусу, витягніть захисний язичок, що оберігає батарею від розрядки, і прикрутіть або приклейте за допомогою двосторонньої липкої стрічки, що додається в наборі, датчик в потрібне місце.

Технологія Z-Wave дозволяє пристрою працювати близько 2 років без необхідності міняти батарею. Ви завжди зможете подивитися рівень заряду батарей для всіх пристроїв в панелі управління контролера. У будь-якому випадку він попередить вас заздалегідь про необхідність їх заміни.

Датчик відкриття дверей / вікна Fibaro Door / Window Sensor доступний в семи колірних рішеннях. Виберіть найкращий колір для вашого інтер'єру і насолоджуйтеся безтурботною красою, безпекою та комфортом.

інтуїтивна настройка

  1. В інтерфейсі контролера перейдіть в розділ «Пристрої».
  2. Натисніть кнопку «Додати пристрій». Контролер перейде в режим виявлення і додавання нових пристроїв.
  3. Натисніть сервісну кнопку на датчику.
  4. Датчик готовий до роботи!

функціональність

Датчик відкриття дверей / вікна. Датчик Door / window sensor визначає, відкриті або закриті вікно або двері. При відкритому вікні система не почне нагрівати або кондиционировать повітря в кімнаті, що дозволить уникнути непотрібних витрат на електроенергію. Установка датчика на вхідних дверей дозволить включати світло автоматично при відкритті дверей або ж застосовувати заздалегідь створений сценарій світла, наприклад, «Повернення додому». Також Датчик Door / window sensor використовується в якості датчика тривоги при несанкціонованому вторгненні.

Бінарний вхід і тригер сценаріїв. Датчик Door / window sensor, підключений до звичайного настінного вимикача, може дистанційно керувати іншими пристроями Z-Wave, запускати сцени через контролер, а також дозволяє розмістити незаплановані вимикачі в будь-якому місці без прокладки проводів. Число і розташування існуючих вимикачів більше не обмежує Вас при створенні розумного будинку. Крім цього до датчика можуть бути підключені інші датчики, наприклад датчик руху або RFID-датчик. Все це дозволить запускати сценарії, які ви заздалегідь налаштували в контролері.

Датчик температури. Door / window sensor також працює з температурним датчиком Fibaro (продається окремо). Включення температурного датчика може значно збільшити можливості системи. Наприклад, датчик відкриття контролює відкрито чи вікно, а датчик температури збирає всю необхідну інформацію, щоб не переохолоджувати кімнату при автоматичної вентиляції.

Бренд:
Fibaro
Вбудовані датчики:
  • Бинарный
  • Открытия окна/двери
Живлення:
Батарейки
Колір:
Коричневый
Країна виробник:
Польша
Протокол управління:
  • Z-Wave

Датчик открытия двери/окна коричневый FIBARO Door/Window Sensor Truffle surprise — FIBEFGK-106-ZW5 [Инструкция] (datchik-otkrytiya-dveri-okna-korichnevyy-fibaro-door-window-sensor-truffle-surprise-fibefgk-106-zw5-, 1,612 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків