Сенсорний вимикач Livolo 1-канальний з таймером

730 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
Серый
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
  • — Найкраща ціна
БрендLivolo Electric Встроенный радио модульНет Живлення220В Кількість каналів1 КолірСерый Країна виробникКитай Протокол управлінняНет Тип вимикачаС таймером
  • Список вариантов товара

Сенсорний настінний вимикач світла призначений для управління 1 лінією навантаження в режимі "включити-вимкнути". Управління здійснюється тільки за допомогою сенсорної панелі.   Таймер автоматично відключає навантаження через 30 секунд після включення. Коригування таймера не передбачена.

Допустимі типи ламп: лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи (220 В, і низьковольтні з трансформатором 12 В і 24 В), люмінесцентні лампи (з електронним баластом), світлодіодні лампи і світлодіодні стрічки.

Увага! Зі світлодіодними лампами і стрічками, а також з люмінесцентними лампами загальною потужністю до 18Вт вимикачі можуть працювати не коректно (у вимкненому стані лампи можуть блимати). Дана проблема може бути вирішена установкою   LED адаптера.

Сенсорне управління здійснюється за допомогою вбудованих сучасних ємнісних датчиків, що дозволяє вимикача чітко реагувати на будь-які дотики до сенсорної зоні.

Для зручності використання в темний час доби в вимикачі є світлодіодне підсвічування з режимом індикації стану "включено / вимкнено". У вимкненому стані сенсорна зона підсвічується блакитним кольором, при включенні світла сенсорна зона починає підсвічуватися червоним кольором.

Лицьова панель виконана з оптичного скла OptiWite, завдяки чому панель вимикача не тільки стійка до подряпин, але і надзвичайно зручна у догляді, просто протріть її вологою ганчірочкою.

Для установки і підключення вимикача не потрібно вносити жодних змін в електропроводку, так як він підключається до ланцюга за стандартною схемою.

Установка вимикача здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу діаметром 65-70 мм і глибиною 50 мм з міжцентровим для кріпильних гвинтів - 60 мм. Подібну монтажну коробку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині.

Вимикач має функцію автоматичного відключення при обриві ланцюга. У разі перегоряння лампочок в ланцюзі навантаження або спрацьовуванні автоматичного вимикача захисту (так званого автомата) при перевантаженні в ланцюзі, вимикач переходить в стан ВИМКНУТО

Характеристики

  • Кількість ліній навантаження: 1
  • Дистанційне керува