Розетковий вимикач з лічильником електроенергії FIBARO Wall Plug Тип E - FIBEFGWPE-102-5

1 929 грн
немає в наявності
Товар під замовлення
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
  • — Гарантія 12 місяців
  • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
  • — Найкраща ціна
БрендFibaro Живлення220В КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave
Розетковий вимикач FIBARO з функцією вимірювання потужності - інтелектуальне, найновіше, дуже компактне, дистанційно керований Z-Wave пристрій. Високофункціональний розетковий вимикач може застосовуватися там, де ви побажаєте, для управління електричних пристроїв і контролю їх енергоспоживання зручним і не вимагає обслуговування способом.
Розетковий вимикач FIBARO є найменшим і найпривабливішим пристроєм даного типу з доступних в світі. Його сучасний дизайн відмінно вписується в будь-який інтер'єр, варто тільки подивитися на гладку поверхню пристрою і його кристал-кільце потужності.

Досконалість в дизайні

Кожен компонент був створений з майстерні точністю і випробуваний в екстремальних умовах. Розетковий вимикач FIBARO - це продукт, розроблений для вас. Незважаючи на сотні технічних завдань, він був розроблений і створений без компромісів. Цей пристрій є не просто віддалено контрольованим розетковим вимикачем - це справжній інженерний шедевр!

Моніторинг споживання енергії в режимі реального часу

Перевірте поточне споживання енергії в вашому домі. Знайдіть пристрої-вампіри, надмірно витрачають електроенергію і прийміть рішення, в якому режимі їм працювати. Дуже легко порівняти споживання енергії різних пристроїв. Споживання енергії всіх пристроїв, підключених до системи, представлено в інтуїтивно зрозумілій круговій діаграмі: у відношенні і в процентах.

Навантаження під контролем

Розетковий вимикач FIBARO відноситься до виду мініатюрних пристроїв, які дозволяють контролювати кількість спожитої електроенергії. Зміна кольору світлодіодного кристала-кільця потужності інформує вас про поточну навантаженні від підключеного пристрою. Крім того, вбудований датчик температури буде попереджати вас миготливим фіолетовим кольором, якщо температура перевищить 55 ° С. Попередження також спрацює, якщо ви вийдете за межі максимально допустимого навантаження в 2,5 кВт.

бездротове оновлення

Ви можете оновлювати ваш розетковий вимикач FIBARO без проводів! Виберіть відповідну опцію в Home Center 2, так як нова прошивка може стати доступною в будь-який час. Вам не потрібно буде відключати пристрій від розетки і витрачати час на підключення його до комп'ютера. Просто натисніть кнопку оновлення та приємно проводите час з коханою людиною.

Характеристики

  • Z-Wave Plus
  • Робоча частота: 868.42 МГц
  • Підключається потужність: 2500 Вт - постійного навантаження, 3000 Вт - тимчасового навантаження
  • Робоча напруга: 220-240 В, 50 Гц
  • Степере захисту: Внутрішнє використання
Бренд:
Fibaro
Живлення:
220В
Колір:
Белый
Країна виробник:
Польша
Протокол управління:
  • Z-Wave

Розеточный выключатель со счетчиком электроэнергии FIBARO Wall Plug Тип E — FIBEFGWPE-102-5 [Инструкция] (rozetochnyy-vyklyuchatel-so-schetchikom-elektroenergii-fibaro-wall-plug-tip-e-fibefgwpe-102-5-1.pdf, 1,611 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків