Датчик задимлення і температури FIBARO Smoke Sensor - FIBEFGSD-002 (FIB_FGSS-101)

2 999 грн
2 899 грн
Ви економите: 100 грн
В наявності
+
Доставка
Офіційний представник
Варіанти сплати
Наші переваги
 • — Гарантія 12 місяців
 • — Досвід роботи з обладнанням 10 років 
 • — Найкраща ціна
БрендFibaro Вбудовані датчикиТемпература, Задымление ЖивленняБатарейки КолірБелый Країна виробникПольша Протокол управлінняZ-Wave

Оновлена версія датчика FIBEFGSD-002 містить в собі вбудований "чорний ящик", де записуються дані про реєстрацію диму і температурні показання. Також датчик оснащений останньою версією Z-Wave чіпа 5-го покоління з підтримкою Z-Wave Plus.

Датчик задимлення від Fibaro виконаний в мінімалістичному дизайні і приємно радує око. Майже всі датчики диму, які доступні на ринку, були розроблені з однією єдиною метою - виявлення потенційних загроз. Навряд чи хто-небудь з виробників звертав увагу на дизайн. Природно, що датчик диму створений для порятунку людських життів, але в той же час, як і будь-який з датчиків, він призначений для розташування у видимих місцях, наприклад, стелях. Ось чому дизайнери Fibaro вирішили об'єднати безкомпромісну безпеку з функціональністю і естетичністю, які так високо цінуються прихильниками даного виробника.

мінімалістичний дизайн

Плавні лінії, полірована поверхня і невеликий розмір. Об'єднуючи все це ми отримали найкрасивіший датчик диму з коли-небудь зроблених.

Візуальниая і звуковоая сигналізація

Датчик диму FIBARO дасть вам знати про виявлену загрозу за допомогою кольорового RGB світлодіоди і вбудованої звукової сирени.

полірована решітка

Решітка не тільки відмінно виглядає, але також дозволяє потрапити всередину навіть невеликої кількості диму, що дасть можливість швидше зреагувати.

сверхмаленькій габарити

Датчик диму Fibaro, ймовірно, найменший бездротової датчик диму в світі. Передові технології виробництва дозволили значно мінімізувати компоненти датчика, роблячи FIB_FGSS-101 найбільш передовим пристроєм даного типу з наявних на ринку.

Максимальна досконалість

Це слова, які описують грати датчика диму від Fibaro. На перший погляд це блискучий елемент може здатися ювелірною прикрасою, проте, це один з найважливіших компонентів пристрою. Його перфорація дозволяє диму потрапити всередину датчика. Чим краще зроблено, тим менше кількість диму необхідно, щоб виявити загрозу і викликати тривогу.

Решітка датчика виготовлена з високоякісних матеріалів з величезною кількістю отворів. Кожне з них було електрохімічних сформовано так, щоб дим прямував прямо в камеру датчика. Виявляючи швидко пожежа, датчик диму забезпечує надійний захист, зводячи до мінімуму можливі збитки.

Не тільки датчик диму

Деякі матеріали можуть горіти без диму. Ось чому інженери FIBARO вирішили включити додатковий захист в датчик диму у вигляді датчика температури. Якщо кількість дим не буде достатнім, щоб викликати тривогу, пристрій буде як і раніше в стані виявлення загрози, фіксуючи швидка зміна температури, викликане вогнем. Швидкої зміни температури або її зростання до 54oC досить для датчика задимлення Fibaro, щоб виявити загрозу і повідомити членам сім'ї про це. Тільки на цей тип датчика диму забезпечує високу ефективність незалежно від того, що горить.

Один датчик, багато можливостей

датчик диму провідний бездротової

Ваш розумний будинок допоможе вам захистити свою сім'ю від вогню та інших загроз. Ви самі вирішуєте, які дії Home Center треба розпочинати у випадку пожежі, повені або злому. У разі виявлення загрози, датчик диму може призвести до відкриття рольставен, гаражних воріт і вікон, висвітлюючи безпечний маршрут евакуації.

калібрування чутливості

Датчик диму FIBARO пропонує розширені можливості по налаштуванню чутливості. Чутливість може бути різною в залежності від того, де ви встановите пристрій. На кухні датчик з високою чутливістю може спровокувати тривогу навіть тоді, коли Ви смажите м'ясо, тому він повинен бути менш чутливий, допомагаючи уникнути дратівливі помилкові спрацьовування. В інших кімнатах, де присутність диму при нормальних умовах менш ймовірно, датчик повинен бути встановлений з максимальним відгуком, щоб забезпечити найкращий захист.

Стійкість до високих температур

Теплоізоляційний матеріал, який використовується для виробництва корпусу датчика задимлення FIBARO, захищає пристрій від пошкоджень навіть при 200 градусах Цельсія.

Перевірка з'єднання

Правильна робота датчика диму є дуже важливою. Ось чому Home Center 2 опитує датчик щогодини чи працює він належним чином. Виявивши проблему з комунікацією або функціонуванням датчика, система негайно повідомить вам про це, щоб ви могли швидко відреагувати і захищати свій будинок і сім'ю.

Захист від злому

Датчик диму FIBARO має вбудований темпер, що запобігає датчик від злому або відкриття. Будь-яке втручання в пристрій або спроба розібрати його будуть записані, і ви будете повідомлені про це. Будь-яка спроба відключити електроживлення, вкрасти датчик або будь-яка інша спроба втручання призведе до негайної реакції.

Тестер діапазону мережі Z-Wave

Вбудований RGB LED діод може бути використаний, щоб сигналізувати про діапазоні мережі Z-Wave. Належна зв'язок з Home Center 2 є основою добре функціонуючої інтелектуальної системи FIBARO. Датчик може спілкуватися з охоронної централлю по дротах або без проводів, за допомогою мережі Z-Wave. Навіть якщо діапазон мережі Z-Wave є занадто слабким, щоб дозволити пряму взаємодію з Home Center 2, кожен з системних пристроїв може повторити радіосигнал, дозволяючи встановлювати компоненти системи FIBARO в найвіддаленіших куточках вашого будинку.

Вбудований тестер датчика

Бездоганна зв'язок гарантує вашу домашню безпеку. Датчик диму є пристроєм, що живиться від мережі, яке не тільки відмінно тестує діапазон мережі Z-Wave, але і виконує функцію самодіагностики, інформуючи головний контролер системи про готовність до виявлення загроз.

Неймовірно ефективний процес виконується автоматично кожні 5 секунд, дозволяє системі контролювати роботу датчика. Тест може бути проведений вручну. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути і утримувати кнопку, розташовану в центрі корпусу датчика до появи світлового сигналу.

Кольорове інформування

Датчик диму проінформує вас про поточний стан за допомогою кольору. Вбудований світлодіод світиться зеленим означає, що пристрій працює нормально і ви в безпеці.

Ви готуєте, я забезпечую безпеку

Датчик диму Fibaro - обов'язковий гість на вашій кухні. Кожен раз, коли ви готуєте улюблені страви для своєї родини, він переконується, що ви не забудете перекрити газ або дістати печеня з духовки. Наближається загроза пожежі або згоріле м'ясо буде швидко виявлено і про що буде повідомлено для вашої зручності, безпеки та приємного недільного обіду.

Захисник вашого будинку Безпека мешканців будинку

FIBARO є пріоритетною для нас. Ось чому ми розробили нашу систему з самого початку, щоб забезпечити не тільки високий комфорт, але і щоб переконатися, що ваша сім'я і ваші речі в безпеці. Датчик диму Fibaro є ще одним датчиком, після датчика протікання і датчика відкриття дверей / вікна, якими ми по-справжньому пишаємося. Це ще одна складова системи FIBARO, що підвищує якість і безпеку життя вашої родини.

Навіть найменша кількість диму показано на графіку

Так званий "чорний ящик" реалізований в записах датчика диму з інформацією про дим і рівні температури. Незалежно чи включена сигналізація чи ні, датчик контролює рівень диму і періодично передає інформацію на основний контролер. Тепер ви можете виявляти навіть невелике кількості сигаретного диму.

виявлення диму сигаретного

Журнал спрацьовувань

Кожна з виявлених загроз записується і зберігається в пам'яті датчика і головного контролера. Всі вони можуть бути під постійним контролем через інтерфейс мобільних пристроїв або веб-сторінку home.fibaro.com.

Автоматичне оновлення програмного забезпечення

Цей високотехнологічний датчик задимлення дозволяє оновлювати програмне забезпечення повністю автоматично. Після того, як стане доступним нове оновлення, що забезпечує нові можливості або поліпшує роботу пристрою, датчик автоматично запропонує завантажити і встановити програмне забезпечення, не витрачаючи ваш час.

Характеристики

 • Джерело живлення: Батарея CR123A, 3В постійного струму
 • Робоча температура: Від 0 ° C до 55 ° C
 • Робоча вологість: Від 0% до 93%
 • Діапазон вимірюваних температур: Від -20 ° C до 100 ° C
 • Точність вимірювання температури: 0,5 ° C (у діапазоні 0-55 ° C)
 • Відповідність директивам ЄС: EN 14604: 2005; RED 2014/53 / EU; RoHS 2011/65 / EU
 • Радіопротокол: Z-Wave
 • Радіочастота: 868,4 МГц
 • Потужність радіопередачі: до -5 дБм (EIRP)
 • Відстань до 50 м на вулиці; до 30 м в приміщенні (в залежності від місцевості та конструкції будівлі)
 • Розміри (діаметр х висота): 65 х 28 мм
Бренд:
Fibaro
Вбудовані датчики:
 • Задымление
 • Температура
Живлення:
Батарейки
Колір:
Белый
Країна виробник:
Польша
Протокол управління:
 • Z-Wave

Датчик задымления и температуры FIBARO Smoke Sensor — FIBEFGSD-002 (FIB_FGSS-101) [Инструкция] (datchik-zadymleniya-i-temperatury-fibaro-smoke-sensor-fibefgsd-002-fib_fgss-101-1.pdf, 3,378 Kb) [Завантажити]

Немає відгуків