Nanoleaf зі знижкою | Розумне декоративне освітлення для дому

Nanoleaf — сучасне рішення для стильного розумного освітлення.

В акції беруть участь:

  • світлові панелі
  • RGB-підсвічування
  • смарт лампи
  • декоративні світильники
  • Led стрічки

Підходить для квартир, ігрових кімнат, офісів, студій та комерційних просторів.

До завершення акції залишилось:

Період проведення промо-акції: з 01.05.2026 до 31.05.2026

1 349 грн 1 499 грн -10%
АртикулN4400C02-1BUT БрендNanoleaf ЖивленняБатарейки
2 199 грн
Цей товар недоступний
АртикулNL26-0001 БрендNanoleaf ЖивленняБатарейки
Фільтри товарів
В наявності
Ціна
грн
грн
  • 1349.1грн
  • 2199грн
Виробник
Живлення
Протокол керування
Колір